Kolejny „występ” Jachiry w Sejmie. Terlecki nie wytrzymał (wideo)

Klaudia Jachira w Sejmie ponownie zaprezentowała charaktertyczne dla niej sposób wystąpienia sprzed sejmowej mównicy. Posłanka Koalicji Obywatelskiej przemawiała na temat związany z inflacją. Jednak w pewnym momencie przemówienie polityk zostało przerwane. Na tym jednak się nie skończyło.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Klaudia Jachira to jedna z bardziej barwnych postaci aktualnej kadencji Sejmu. Posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej zasłynęła przede wszystkim za sprawą swoich dość oryginalnych, lecz przy tym mocno ekscentrycznych wystąpień, które w dość mieszany sposób są odbierane w społeczeństwie. Niedawno głośno było przede wszystkim za sprawą przemówienia, w którym to Klaudia Jachira przerobiła tekst Roty. To jednak nie koniec.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

W połowie października do sieci trafiło nagranie z innego przemówienia posłanki Koalicji Obywatelskiej. W jego trakcie polityk zaczęła rozrzucać kartki wokół sejmowej mównicy. Wówczas bardzo stanowczo postanowiła zaregować marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. Z kolei w ostatniej sytuacji mającej miejsce w Sejmie zaregował marszałek Ryszard Terlecki.

Klaudia Jachira w Sejmie i komentarz Terleckiego

Klaudia Jachira w Sejmie ponownie zaprezentowała charaktertyczne dla niej sposób wystąpienia sprzed sejmowej mównicy. Posłanka Koalicji Obywatelskiej przemawiała na temat związany z inflacją. Jednak w pewnym momencie przemówienie polityk zostało przerwane.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

PiS równa się inflacja. Najpierw przez sześć lat robicie wszystko żeby wywołać inflację, a kiedy jest ogromna, największa w całej Unii to zaczynacie z nią walczyć. Jak? Znowu dosypujecie pieniędzy, bo inaczej nie potraficie. Bo dla was ojczyzna to bankomat. Cały czas z niego wyciągacie, a Glapiński z blondynami dosypują siana…mówiła Klaudia Jachira, lecz w pewnym momencie wyłączono jej mikrofon.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

W tej sytuacji marszałek Ryszard Terlecki poprosił kolejnego posła na wejście na sejmową mównicę. Jednak z takim obrotem spraw nie miała zamiaru pogodzić się Klaudia Jachira, która stwierdziła, że na swoją wypowiedź miała minutę. Innego zdania był jednak marszałek Terlecki, który oznajmił posłance, że miała półminuty na swoje wystąpienie. W tej sytuacji posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej rozciągnęła nad głową baner z hasłem „PiS = Inflacja”.

W związku z tym Ryszard Terlecki skwitował to słowami „jeszcze jeden popis„.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)