Lis krytycznie o słowach Babiarza. Jakubiak odpowiada ciętą ripostą

Marek Jakubiak za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odpowiedzieć na wpis, który na Twitterze opublikował dziennikarz Tomasz Lis.

Polecamy także: 10 tysięcy osób pod Sejmem? Ziemkiewicz ripostuje wpis Giertycha

Redaktor naczelny Newsweek Polska odniósł się w nim do głośnych słów wypowiedzianych przez Przemysława Babiarza pod koniec transmisji niedzialnych zawodów w skokach narciarskich na Igrzyskach Olimpijskich.

Wczoraj media obiegły bardzo szybko słowa wypowiedziane przez Przemysława Babiarza po niedzielnym konkursie skoków narciarskich na Igrzyskach Olimpijskich. Znany dziennikarz Telewizji Polskiej zwrócił uwagę na powrót na czas olimpiady skoków do TVP.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Proszę państwa, z niezależnych od TVP powodów skoki nie cieszyły się ostatnio może wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efektpowiedział w niedzielę na antenie Telewizji Polskiej Przemysław Babiarz.

Warto przy tym przypomnieć, że wczoraj jeden z reprezentantów Polski – Dawid Kubacki zdobył brązowy medal. Sukces polskiego skoczka dla wielu osób mógł się wydać niemałym zaskoczeniem, ponieważ dyspozycja polskich skoczków w bieżącym sezonie zdecydowanie nie zachwycała.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Bez wątpienia niespodzianka z wczoraj została pozytywnie odebrana przez liczne grono fanów tej dyscypliny, których w Polsce od wielu lat nie brakuję. Dzięki temu apetyt na kolejne medale wyrósł.

Marek Jakubiak odpowiada na wpis Tomasza Lisa

Dawid Kubacki od wczoraj może się cieszyć ze zdobycia brązu na Igrzyskach Olimpijskich. Mimo wszystko prócz tego szeroko komentowane były także słowa, które padły pod koniec transmisji w Telewizji Polskiej z ust Przemysława Babiarza. Znany dziennikarz TVP powiedział: – Proszę państwa, z niezależnych od TVP powodów skoki nie cieszyły się ostatnio może wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efektpodkreślił dziennikarz.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Nagranie z wypowiedzią Przemysława Babiarza za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował także prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski, który dodał przy tym także:

Sami Państwo widzieli co się stało. Kiedy tylko skoki wróciły do Telewizji Polskiej natychmiast przyszły też sukcesy Polaków. Mamy medal igrzysk olimpijskich dla Polski! 2 Polaków w szóstce, 4 w rundzie finałowej. Brawo polscy skoczkowie, brawo Dawid Kubacki! Bądźmy razem z TVPnapisał Jacek Kurski.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Do wczorajszych słów Przemysława Babiarza odniósł się Tomasz Lis. Redaktor naczelny Newsweek Polska napisał:

– „Skoki wróciły do domu”, dawno nie słyszałem czegoś równie głupiego. To oni u Kurskiego w salonie skakali? – napisał Tomasz Lis.

Krótko na wpis dziennikarza odpowiedział Marek Jakubiak.

Bo ta przenośnia była dla inteligentnych. także….:)napisał były poseł.

Marek Jakubiak za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odpowiedzieć na wpis, który na Twitterze opublikował dziennikarz Tomasz Lis.
Marek Jakubiak za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odpowiedzieć na wpis, który na Twitterze opublikował dziennikarz Tomasz Lis.

Źródło: Tw

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)