Żona Trzaskowskiego chciała złożyć życzenia dzieciom. Zaatakowała prezydenta

Małgorzata Trzaskowska z okazji dnia dziecka postanowiła za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram złożyć wszystkim dzieciom życzenia. W ich treści odniosła się także do prezydenta oraz dzisiejszej władzy. Co dokładnie napisała żona Rafała Trzaskowskiego?

Polecamy także: Ogórek ostro do posła Lewicy w TVP. “Zapadła cisza” (wideo)

Pierwszego czerwca obchodzony był dzień dziecka. Jest to jedna z tych dat, które najmłodsi lubią najbardziej i oczekują jej z wielką niecierpliwością. Z tej okazji pod ich adresem spłynęło wczoraj wiele życzeń. Jedno z nich napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych żona Rafała Trzaskowskiego – Małgorzata Trzaskowska.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Małgorzata Trzaskowska na portalu Instagram składa życzenia

Małgorzata Trzaskowska to żona aktualnego włodarza stolicy kraju – Rafała Trzaskowskiego. Do zeszłorocznych wyborów kobieta raczej była znana bardzo wąskiej części polskiego społeczeństwa. Ta sytuacja uległa jednak zmianie, kiedy to Rafał Trzaskowski został wyłoniony na kandydata na urząd głowy państwa. Wówczas to w wyścigu o Pałac Prezydencki zastąpił Małgorzatę Kidawe-Błońską, która miała bardzo małe szansę na zwycięstwo. W zmianie kandydata pomógł także fakt przesunięcia terminu zeszłorocznego święta demokracji.

Polecamy również: Awantura w Sejmie po słowach Glińskiego. “Może Pan stąd wyjść” (wideo)

W wyniku kampanii wyborczej cały kraj mógł usłyszeć o żonie prezydenta Warszawy.  Małgorzata Trzaskowska pojawiała się często u boku swojego męża. Ostatecznie jednak Rafał Trzaskowski przegrał obie tury wyborów prezydenckich z urzędującym Andrzejem Dudą, lecz należy przypomnieć, iż różnica w drugiej turze między politykami nie była zbyt wielka. Od tamtej pory co pewien czas Małgorzata Trzaskowska pojawi się w mediach. Od wczoraj jest na jej temat głośno za sprawą wpisu w mediach społecznościowych z okazji dnia dziecka. Żona włodarza stolicy napisała życzenia, w których odniosła się do prezydenta oraz władzy.

Kochane dzieciaki, życzę Wam abyście czerpały z życia pełnymi garściami! Abyście budowały przyszłość w kraju uśmiechniętym, otwartym, zielonym, gdzie nie musicie protestować przeciwko opresyjnej i nieuczciwej władzy i niszczeniu środowiska a prezydent nie jest obciachem- po prostu w normalnym, nowoczesnym europejskim kraju:)” – napisała Trzaskowska na Instagramie.

Źródło:  Instagram

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada