Legendarny polski piłkarz zatrzymany. Był pod wpływem alkoholu: „Jest mi potwornie wstyd”

Maciej Szczęsny – były piłkarz i reprezentant Polski w piłce nożnej został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy policji. Z informacji medialnych wynika, że były piłkarz w czasie zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Maciej Szczęsny potwierdził, że doszło do takiej sytuacji. Cała sytuacja miała miejsce we wtorek nad ranem.

Polecamy także: Dziennikarz chciał zagiąć Czarnka. Takiej riposty mógł się nie spodziewać (wideo)

–  Na Al. Jerozolimskich 184 tuż po godz. 4 funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena. Kierowca wydmuchał 0,6 promila alkoholupowiedział w rozmowie z PAP podkom. Karol Cebula.

Policjant wskazał, że kierowca nie został zatrzymany. – Zostało mu zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanejtłumaczył policjant.

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

Mężczyzna w środę stawił się na wezwanie na komendzie. Przyznał się i złożył obszerne wyjaśnieniazaznaczył podkomisarz. Dodał także, że kierowcy został postawiony zarzut prowadzenia pod wpływem alkoholu.

Wiadomość na temat tożsamości podał PAP, który podał, że kierowcą był były reprezentant Polski w piłce nożnej – Maciej Szczęsny. Były bramkarz wypowiedział się na ten temat.

Maciej Szczęsny zatrzymany do kontroli – był pod wpływem alkoholu

Maciej Szczęsny – były piłkarz i reprezentant Polski w piłce nożnej został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy policji. Z informacji medialnych wynika, że były piłkarz w czasie zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Do całej sytuacja Szczęsny odniósł się w rozmowie z PAP. Ojciec Wojciecha Szczęsnego powiedział, że wiózł swoją żonę do pracy.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Wiozłem żonę do pracy. Żona jest stewardessą i zostałem zatrzymany do kontroli. Dosyć niespodziewanie żona została wezwana do pracy, bo miała tzw. standby telefoniczny. Mieszkamy bardzo daleko od lotniska. Mamy ponad 30 kmpowiedział PAP Szczęsny.

Maciej Szczęsny podkreślił, że w poniedziałek wieczorem zjadł kolację i „wypił dwa piwa”.

Położyłem się spać, a o godz. 3.05 zadzwonił telefon, wzywając moją żonę na 4.15 na Okęcie. Jak wsiadałem, to zupełnie nie miałem poczucia, że jest coś „nie tak” – tłumaczy.

Nie spodziewałem się, że wydzwonią żonę na standby’u, bo bardzo rzadko się to zdarza. Tym razem się niestety zdarzyło. Obudziła mnie, umyłem zęby i wsiadłem do auta, będąc przekonanym, że jestem „czysty”, a tymczasem okazało się, że niedodał.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

– Jest mi potwornie wstyd — skwitował były bramkarz.

Były piłkarz miał mieć 0.6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kim jest?

Maciej Szczęsny to były piłkarz i reprezentant Polski w piłce nożnej. W trakcie swojej kariery grał w takich klubach jak Gwardia Warszawa, Legia Warszawa,  Widzew Łódź, Polonia Warszawa oraz także Wisła Kraków. Szczęsny jest jedynym piłkarzem, który zdobył tytuł mistrza Polski z czteroma różnymi klubami. Jego synem jest Wojciech Szczęsny – piłkarz Juventusu Turyn oraz bramkarz reprezentacji Polski.

Źródło: Onet, PAP

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza