Chamski atak Nitrasa do młodego posła. Polityk KO dostał mocną ripostę (wideo)

We wtorek w Sejmie doszło do bardzo gorącej debaty. Poseł Łukasz Mejza w mocnych słowach zwrócił się do lidera Koalicji Obywatelskiej – Borysa Budki. Na jego słowa bardzo burzliwie zaregowała część polityków Koalicji Obywatelskiej. Wśród nich miał być Sławomir Nitras, który skierował pod adresem przemawiającego posła bardzo nietaktowne i przede wszystkim niemiłe słowa. Po tej sytuacji głos na temat zachowania posła Platformy Obywatelskiej zabrał Mejza. Co młody parlamentarzysta powiedział na ten temat na antenie TVP?

Polecamy także: Młody poseł ostro do Budki. Powiedział to wprost z sejmowej mównicy (wideo)

Łukasz Mejza odpowiada Nitrasowi

We wtorek w Sejmie doszło do bardzo gorącej debaty. Poseł Łukasz Mejza w mocnych słowach zwrócił się do lidera Koalicji Obywatelskiej – Borysa Budki. 30-letni poseł niezrzeszony, który do Sejmu trafił z list Polskiego Stronnictwa Ludowego nie zostawił na liderze Koalicji Obywatelskiej suchej nitki. Mimo wszystko z ław sejmowych słuchać było także sprzeciw i mało taktowane słowa. Ich autorem miał być Sławomir Nitras z Platformy Obywatelskiej.

Polecamy również: Mocne słowa Andrzeja Dudy o Bodnarze. Prezydent powiedział to wprost (wideo)

Ktokolwiek próbuje głosowanie nad KPO, głosowanie na 770-cioma miliardami dla Polski, przedstawić na linii PiS-antyPiS, nie kocha Polskiapelował Mejza z sejmowej mównicy.

Jego wystąpienie próbował przerwać Sławomir Nitras z Platformy Obywatelskiej:

Dziewczyna cię nie kochakrzyczał polityk.

Na słowa posła Platformy Obywatelskiej na antenie TVP odpowiedział Łukasz Mejza.

Polecamy także: Adamowicz zaatakowała PiS ws. KPO i FO. Dostała mocną ripostę od dziennikarza TVP

Myślę, że słowa posła Nitrasa nie zasługują na komentarz. Jeżeli już jesteśmy przy terminologii miłości, to poseł Nitras pokazał tą wypowiedzią, że wziął ewidentnie rozwód z rozumem i dobrym wychowaniempowiedział poseł.

Źródło: Twitter,  wPolityce

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki