Kidawa-Błońska miała zareklamować Budkę. Mazurek na koniec nie wytrzymał (wideo)

Małgorzata Kidawa-Błońska i Robert Mazurek rozmawiali ze sobą na bieżące tematy polityczne na antenie Radia RMF FM. Polityk Platformy Obywatelskiej oraz była kandydatka na urząd prezydenta Polski otrzymała pewne zadanie ze strony redaktora Mazurka. Mianowicie znana polityk w ciągu trzydziestu sekund miała zareklamować Borysa Budkę na antenie radia. Jak to zadanie udało się zrealizować Małgorzacie Kidawie-Błońskiej? Co dokładnie w ciągu pół minuty powiedziała niedoszła kandydat na urząd głowy państwa?

Polecamy także: Młody poseł ostro do Budki. Powiedział to wprost z sejmowej mównicy (wideo)

Małgorzata Kidawa-Błońska i Robert Mazurek w RMF FM

Sytuacja w Platformie Obywatelskiej od pewnego czasu jest daleka od stabilnych. Ugrupowanie prowadzone przez Borysa Budkę od pewnego czasu przeżywa poważny kryzys na wielu płaszczyznach. Z partii zaczynają odpływać jej politycy, którzy obierają najczęściej kierunek Polski 2050 kierowanej przez Szymona Hołownię. W dodatku sytuacja wokół Funduszu Odbudowy i stanowiska w tej sprawie Platformy Obywatelskiej i kierowanej przez nią Koalicji Obywatelskiej nie do końca zostały pozytywnie odebrane w opinii publicznej.

Z kolei w radiu RMF FM w programie Roberta Mazurka gościem była Małgorzata Kidawa-Błońska. Polityk Platformy Obywatelskiej otrzymała trzydzieści sekund na zareklamowanie lidera jej partii – Borysa Budkę. Jak poradziła sobie z tym zadaniem?

Polityka jest bardzo trudnym rzemiosłem, wymagającym wielu wyrzeczeń, kompromisów, rozmmów i nie zawsze dzieje się tak, jakbyśmy chcieli. Na to składa się wiele rzeczy. W tej chwili Koalicja Obywatelska, Platforma Obywatelska ma chyba najtrudniejszy czas za sobą. W tej chwili jesteśmy atakowani już nie tylko przez obóz rządzący, ale i część opozycjimówiła Małgorzata Kidawa-Błońska.

Po upływie tego czasu głos zabrał Robert Mazurek mówiąc:

Pół minuty na reklamę Borysa Budki minęło, ludzie rzucili się, żeby go popierać, już malują transparenty „Borys, prowadź!” – podkreślił dziennikarz.

Źródło: wPolityce, Twitter

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki