Stanowski mocno o Wałęsie ws. „Słowika”. „Jaki tuman rządził” (wideo)

Krzysztof Stanowski w programie „Dziennikarskie Zero” odniósł się do tematu związanego z Andrzejem Zielińskim znanym jako „Słowik”.

Dziennikarz wspomniał także o Lechu Wałęsie – byłym prezydencie Polski.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Na temat Andrzeja Zielińskiego w ostatnim czasie było bardzo głośno. Początek rozgłosu na temat dawnego gangstera związanego z gangiem pruszkowskim miał miejsce za sprawą federacji MMA-VIP. To właśnie w jej strukturach „Słowik” został ogłoszony honorowym prezesem. Dużo rozgłosu wokół tej sprawy zrobili Marcin Najman, który związany jest ze wspomnianą federacją oraz także Krzysztof Stanowski, który w mocny sposób postanowił podsumować sytuację na antenie Kanału Sportowego.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

10 stycznia bieżącego roku Krzysztof Stanowski pojawił się w kolejnym odcinku „Dziennikarskie Zero”. W swoim programie szczególnie postanowił się skupić na wspomnianej wyżej sytuacji dotyczącej federacji MMA-VIP oraz Andrzeja „Słowika” Zielińskiego. Dziennikarz w stanowczy sposób wypowiedział się na temat byłego gangstera i środowiska, w którym się przez wiele lat obracał. Na ten moment nagranie uzyskało w niecałe 10 dni prawie 3 miliony wyświetleń. Na tym jednak Krzysztof Stanowski tematu nie zakończył.

Krzysztof Stanowski na „Kanale Sportowym” w swoim programie „Dziennikarskie Zero” o Słowiku i Wałęsie

Krzysztof Stanowski na „Kanale Sportowym” w swoim programie „Dziennikarskie Zero” odniósł się ponownie do tematu związanego z Andrzejem Zielińskim znanym jako „Słowik”. Dziennikarz wspomniał także o Lechu Wałęsie – byłym prezydencie Polski, który w 1993 ułaskawił gangstera.

Korumpowali wszystkich i zastraszali wszystkich. Nawet administrację prezydenta skorumpowali. Zobaczmy, jaki tuman rządził tym państwempowiedział Krzysztof Stanowski.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Następnie w materiale wstawiono wypowiedź Lecha Wałęsy, który mówił o ułaskawieniu „Słowika”.

Ja go nie widziałem, ja w ogóle nie wiem, kto to jest. Mało tego, on był wtedy taki malusieńki słowiczek. To było gdzieś na początku jego kariery. On potem wyrósłmówił na samym początku przytoczonego nagrania Lech Wałęsa.

Ja nie miałem z tym nic wspólnego. Ani ze mną się nie podzielili... – mówił były prezydent.

Polecamy również: Nowy sondaż. Zaskakujące wyniki PiS i Konfederacji

Ja w takich sprawach ułaskawień patrzyłem kto tam podpisał. Jak było parę klechów i innych to ja też brałem… No bo przecież ja nie miałem pojęcia. Mało tego, mówiono tak <<panie, jak nie ułaskawimy, to oni nam zabiorą ludzi>>, bo tam są etaty, do iluś… do roboty” – dodaje w dalszej części wypowiedzi Wałęsa. „Musiałem podpisywać, ale nie miałem zielonego pojęcia, co to jest, jak to jest”tłumaczy.

Opisywany fragment pada około 11 minuty na poniższym nagraniu.

Źródło: Kanał Sportowy 

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)