Krystyna Pawłowicz bezlitosna dla Lubnauer. Pokazała to zdjęcie z poseł KO

Krystyna Pawłowicz na Twitterze zamieściła zdjęcie, na którym widać Katarzyne Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej. Fotografia została podpisana przez członkinie Trybunału Konstytucyjnego w sposób bardzo oryginalny. Co najbardziej rzuca się w oczy na zamieszczonej publikacji?

Polecamy także: Wpadka polityka opozycji w TVN. Chciał cofnąć swoje słowa o PO. Wszystko się nagrało (wideo)

Krystyna Pawłowicz na Twitterze zamieściła zdjęcie z Katarzyną Lubnauer

Krystyna Pawłowicz do niedawna wykonywała obowiązki posła na Sejm Rzeczypospolitej. Aktualnie od 2019 roku jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Mimo zmiany wykonywanego stanowiska dawna polityk jest w dalszym ciągu bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często zamieszcza wpisy na temat bieżących wydarzeń politycznych w Polsce, lecz nie tylko na ten temat. Jeden z najnowszych publikacji Krystyny Pawłowicz dotyczył zdjęcia, na którym widać Marka Jakubiak oraz siedzącą obok Katarzyne Lubnauer. Najprawdopodobniej fotografia została wykonana, gdy sama Krystyna Pawłowicz zasiadała jeszcze w Sejmie. Sugeruje to choćby opis zdjęcia byłej polityk.

Ehhhh,za moich czasów w Sejmie był ład,porządek i błogi spokój… Nawet Staszek mógł spokojnie drzemać… – napisała w mediach społecznościowych Krystyna Pawłowicz publikując zdjęcie, na którym została ujęta Katarzyna Lubnauer. 

Kim jest Krystyna Pawłowicz?

Polecamy także: Zybertowicz bezpośrednio do Olejnik w TVN nt. UE. “Moja droga uczennico..” (wideo)

Krystyna Pawłowicz to przede wszystkim polska prawnik specjalizująca się w zakresie prawa gospodarczego publicznego. Posiada tytuł doktora habilitowanego nauk prawnych. W latach 2007–2011 wykonywała obowiązki członka Trybunału Stanu. Piastowała również urząd posła na Sejm Rzeczypospolitej VII i VIII kadencji. Była członkiem Krajowej Rady Sądownictwa w latach 2011–2019. Aktualne wykonuję obowiązki sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Źródło: Wikipedia, Twitter,  WP

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Wyrzucony poseł PO nie wytrzymał. Powiedział to wprost w TVP o Budce

Syn Krzysztofa Krawczyka śpiewa na ulicy. Poruszające nagranie z Łodzi (wideo)