Piękny gest Krzysztofa Krawczyka przed śmiercią. O tym mało kto wiedział

Krzysztof Krawczyk zmarł niespodziewanie w zeszłym tygodniu. Dla milionów Polaków było to olbrzymie zaskoczenie. Muzyk krótko przed śmiercią wyszedł ze szpitala i miał wypoczywać w domu. Niestety w poniedziałek wielkanocny stan zdrowia piosenkarza nagle się pogorszył. Krzysztof Krawczyk zaczął słabnąć, a w tej sytuacji Ewa Krawczyk postanowiła niezwłocznie wezwać pogotowie ratunkowe. Niestety tego samego dnia kraj obiegła informacja o śmierci gwiazdora polskiej estrady. Dziś na temat piosenkarka wychodzą na jaw nowe fakty z jego życia. Okazuję się, że piosenkarz pomagał bliskim.

Polecamy również: Żałoba w Koalicji Obywatelskiej. Nie żyje posłanka KO

Krzysztof Krawczyk zmarł. Przed śmiercią pomagał bliskim

Nie ulega wątpliwości, że Krzysztof Krawczyk miał bardzo dobre serce. Starał się jak tylko mógł, aby pomóc w potrzebie swojej rodzinie, która miewała problemy. Piosenkarz pomagał między innymi swojej pierwszej żonie. Na pomoc gwiazdora mógł liczyć także syn artysty oraz również siostra jego ostatniej żony. – Kupił nam trzypokojowe mieszkanie na Teofilowie i umeblował je, a teraz opłaca. Płaci praktycznie za wszystko – mówiła kilka lat temu na łamach „Super Expressu” siostra Ewy Krawczyk.

Polecamy także: Kontrowersyjna decyzja sądu ws. Nowaka. Mało kto się tego spodziewał

Gwiazdor pomagał również swojemu synowi, któremu przekazywał połowę swojej emerytury. Z kolei sam utrzymywał się ze środków, które nabył za sprawą wykonywanej przez siebie pracy.

Mam bardzo dobrą emeryturę, 1700 zł, z czego połowę oddaję synowi i właściwie nie oglądam tych pieniędzy. Mogę liczyć tylko na to, co w trakcie mojego, wcale nieoszczędnego trybu życia, uda się zaoszczędzić, ale koszty utrzymania są bardzo duże. Jednak, jak wyliczyłem, do końca życia powinno nam wystarczyć na podstawowe rzeczy mówił w 2016 roku Krawczyk.

Śmierć gwiazdora

Krzysztof Krawczyk zmarł dość niespodziewanie w poniedziałek wielkanocny. Znany piosenkarza zasłabł, a w tej sytuacji pogotowie postanowiła wezwać jego ukochana żona Ewa. Piosenkarz w momencie śmierci miał 74 lata.

Źródło: Plotek

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Tusk także zaatakował Morawieckiego, Orbana i Salviniego. Takiej kontry się nie spodziewał