Pierwsza żona Krawczyka przerywa milczenie. Czemu się rozstali?

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek wielkanocny. Wokalista niedługo przed odejściem wrócił do swojego domu ze szpitala. Niestety w drugi dzień Świąt Wielkanocnych piosenkarz zaczął słabnąć. W tej sytuacji jego żona natychmiast wezwała karetkę pogotowia. Muzyk trafił tego samego dnia do szpitala, gdzie niedługo później zmarł. Uroczystości pożegnalne Krzysztofa Krawczyka odbyły się w ostatnią sobotę. Pogrzeb miał charakter państwowy. Wśród żałobników znalazła się również pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka – Grażyna Krawczyk.

Polecamy również: Żałoba w Koalicji Obywatelskiej. Nie żyje posłanka KO

Krzysztof Krawczyk nie żyje – pierwsza żona żegna piosenkarza

Krzysztof Krawczyk i Grażyna Adamus poznali się ze sobą w liceum wieczorowym. Przyszła legenda polskiej muzyki prędko zaczął okazywać kobiecie swoje zainteresowanie, które ostatecznie zakończyło się ich ślubem.

Dołączył do nas w trakcie nauki, spojrzał na mnie i już wiedziałam, jak to się skończy. Odtąd tylko on odprowadzał mnie po szkole do domu i nosił za mnie teczkęopowiada Grażyna Krawczyk portalowi Pomponik.

Krzysztof Krawczyk był już mężem Grażyny, kiedy jego kariera w zespole Trubadurzy zaczęła nabierać rozpędu. Niestety to również w tym czasie Krzysztof Krawczyk wdał się w romans z Haliną Żytkowiak, która należała do zespołu Amazonki. Romans szybko wyszedł na jaw, a to oznaczało wkrótce koniec małżeństwa wokalisty. Niedługo po tym Halina Żytkowiak zaszła w ciążę.

Przepraszał mnie, ale wybrał matkę swojego dziecka. Czy słusznie, nie mnie to oceniać. Uszanowałam jego wybór, choć byłam zrozpaczona, bo bardzo kochałam mojego męża i widziałam, że i on miał wyrzuty sumienia

wspomina Grażyna Krawczyk.

Polecamy także: Kontrowersyjna decyzja sądu ws. Nowaka. Mało kto się tego spodziewał

Grażyna Krawczyk i jej pierwszy mąż po latach się pogodzili. W dodatku prowadzili również bardzo przyjacielskie relację. Kiedy kobieta popadła w długi, to właśnie Krzysztof postanowił pomagać jej finansowo. Jak odebrała śmierć swojego pierwszego męża?

Czuję smutek i żal. Odszedł człowiek, który miał wielkie serce. Był po prostu dobry i mówię to z pełną świadomością, choć nie pochwalam jego niektórych wyborów. Całe życie stałam w cieniu, z szacunku do tego co było i się skończyło

mówi kobieta.

Źródło: Pomponik / msn

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Tusk także zaatakował Morawieckiego, Orbana i Salviniego. Takiej kontry się nie spodziewał