Złe wieści dla fanów Magdaleny Ogórek. Dziennikarka traci kolejny program?

Magdalena Ogórek traci kolejny program? Media poinformowały, że Magdalena Ogórek, która od października zeszłego roku pojawiała się w Radiu Łódź, znika z anteny rozgłośni.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

To właśnie tam dziennikarka znana przede wszystkim ze swoich występów na antenie Telewizji Polskiej prowadziła sobotnią debatę polityczną. Niedawno głośno było także na temat Magdaleny Ogórek z powodu jej choroby oraz także zawirowań wokół dalszych występów w programie „W kontrze”.

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej popularnych dziennikarek, która pojawia się na antenie Telewizji Polskiej. W publicznej telewizji widzowie mogliby ją spotkać w takich programach jak „Studio Polska”, „Minęła 20”, „W tyle wizji” oraz także „W kontrze”.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Magdalena Ogórek ma także na swoim koncie epizodyczne role w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Mowa tu o takich produkcjach  jak między innymi „Lokatorzy”, „Los Chłopacos”, i „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”. Z kolei w latach 2002–2014 zagrała pielęgniarkę Magdę w kilkudziesięciu odcinkach serialu „Na dobre i na złe” na antenie Telewizji Polskiej. Z kolei w roku 2015 dziennikarka była jedną z kandydatów na urząd prezydenta Polski.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Z kolei teraz do fanów dziennikarki dochodzą niezbyt pozytywne wiadomości. W połowie zeszłego miesiąca media poinformowały, że Magdalena Ogórek najprawdopodobniej zniknie z programu „W kontrze”, gdzie występowała u boku Jarosława Jakimowicza i podejmowała się komentowania bieżących wydarzeń mających miejsce zarówno w Polsce, lecz także zagranicą. Teraz złe wieści płyną przede wszystkim do słuchaczy Radia Łódź.

Magdalena Ogórek traci kolejny program?

Media obiegła informacja o zniknięciu z Radia Łódź programu prowadzonego przez Magdalenę Ogórek. Mowa tu o sobotniej debacie politycznej. Program miał zniknąć z ramówki, lecz z informacji „Wirtualne Media” wynika, że być może jest to tylko chwilowy stan, ponieważ strony mają pozostawać ze sobą w kontakcie. Jednym z powodów mają być także względy zdrowotne Magdaleny Ogórek.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Pracowałam dość intensywnie, po siedem dni w tygodniu. Po przejściu Covid-19 lekarz zalecił mi zwolnienie nieco tempa, potrzebuję przynajmniej jeden dzień w tygodniu na odpoczynek. Stąd zawieszenie współpracywyjaśnia w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Magdalena Ogórek.

–  Umówiliśmy się więc z szefostwem łódzkiej rozgłośni, że chwilowo przystopujemydodaje dziennikarka.

Magdalena Ogórek traci kolejny program? Media poinformowały, że Magdalena Ogórek, która od października zeszłego roku pojawiała się w Radiu Łódź, znika z anteny rozgłośni.
Magdalena Ogórek traci kolejny program? Media poinformowały, że Magdalena Ogórek, która od października zeszłego roku pojawiała się w Radiu Łódź, znika z anteny rozgłośni.

Źródło: Wirtualne Media

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)