Jakubiak bezlitosny dla władz Warszawy i WOŚP. Zadał krótkie pytanie (wideo)

Finał WOŚP już za nami. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała poraz 30. Mimo wszystko w tym roku nie obyło się bez kontrowersji.

Chodzi tu przede wszystkim o pokaz fajerwerków, który odbył się w Warszawie. Głos w tej sprawie zabrał między innymi Marek Jakubiak, który zamieścił krótkie pytanie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy również: To oni dają PiS zwycięstwo? Najnowszy sondaż

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. W tym roku orkiestra zorganizowała 30. finał w swojej historii. Z informacji WOŚP wynika, że tym razem udało się zebrać ponad 136 milionów złotych. Jak co roku w akcji zaangażowało się wiele znanych osób z różnych środowisk. Mimo wszystko nie zabrakło także kontrowersji. Chodzi przede wszystkim o pokaz pirotechniczny, który miał miejscu w Warszawie.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Korzystanie z fajerwerków z roku na rok napotyka na coraz większą krytykę. Przeciwnicy korzystania z nich zwracają przede wszystkim uwagę na to, że wystrzały i huk mogą przynosić negatywne skutki dla zwierząt. Z tego względu wiele osób tuż przed sylwestrem wzywa do tego, aby odpuścić świętowanie przy użyciu tego typu środków, które w ostatnich latach stały się nierozłącznym elementem przywitania nowego roku.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

O tym, że nie każdy jest fanem korzystania z fajerwerków przekonały się włodarze Warszawy oraz organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał WOŚP i fajerwerki – krótkie pytanie Marka Jakubiaka

Kolejny Finał WOŚP już za nami. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała poraz 30 i tym razem udało jej się zebrać ponad 136 milionów złotych. Jednak w tym roku nie obyło się bez kontrowersji wokół zorganizowanego wydarzenia.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Chodzi tu przede wszystkim o pokaz fajerwerków, który odbył się w Warszawie. Głos w tej sprawie zabrał między innymi Marek Jakubiak, który zamieścił krótkie pytanie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

A zwierzęta dziś się nie boją?zapytał krótko były poseł Kukiz’15 za pośrednictwem swojego konta na Twitterze (wpis na dole artykułu). 

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Głos na ten temat zabrała także znana dziennikarka telewizji Polsat – Agnieszka Gozdyra, która na Twitterze napisała:

Fajerwerki i strzelanki kompletnie niepotrzebne na finał WOŚP. Niech moje miasto będzie konsekwentne i skoro zniechęca do petard na sylwestra, nie stosuje podwójnych standardów tutaj. Bardzo proszępisała dziennikarka Polsat News, Agnieszka Gozdyra.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)