Zaskakujące wezwania Hołdysa do szefa Platformy: „Wzywam Pana Tuska”

Zbigniew Hołdys za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił opublikować kilka wpisów, w których to zwrócił się do aktualnego szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. Wpisy dotyczącą wezwań, które muzyk zaadresował do byłego szefa polskiego rządu. Co dokładnie w nich napisał?

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Zbigniew Hołdys to w latach 1977–1991 był liderem, kompozytorem i gitarzystą grupy muzycznej Perfect, której był także współzałożycielem. Muzyk jest także akrywny od strony politycznej. W swoich mediach społecznościowych często odnosi się do bieżących wydarzeń na polskiej scenie politycznej.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Jednocześnie zdarza mu się w dość krytyczny sposób odnieść do aktualnie rządzącej w Polsce partii Jarosława Kaczyńskiego, a więc Prawa i Sprawiedliwości.

Z kolei dziś Zbigniew Hołdys mógł niejedną osobę zaskoczyć treścią opublikowanych przez siebie wpisów za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

W ich treści muzyk wystosował pewnego rodzaju wezwania, których adresatem jest były przewodniczący Rady Europejskiej – Donald Tusk. W treści swoich wpisów Hołdys ujął między innymi „abonament HBO Max”, Yodę z Gwiazdnych Wojen oraz również między innymi poruszał sprawę „oddania wraku”.

Zbigniew Hołdys i jego wezwania do Donalda Tuska

Zbigniew Hołdys za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił opublikować kilka wpisów, w których to zwrócił się z pewnymi wezwaniami pod adresem aktualnego szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. W ich treści padają sprawy dotyczące między innymi „abonamentu HBO Max”, Yody z Gwiazdnych Wojen,  kwestia „oddania wraku” oraz także złapania telefonistów, którzy grożą ludziom śmiercią.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Wzywam pana Tuska, żeby złapał telefonistów, którzy grożą ludziom śmiercią. I żeby zostawił polski hymn w spokoju i nie zmieniał zwrotek. I żeby z własnej kieszeni oddał kasę za Pegasusa. I żeby zlikwidował pandemię, która przez niego panoszy się po świecienapisał w jednym z wpisów Zbigniew Hołdys.

Wzywam Pana Tuska, żeby oddał wrak! Wzywam pana Tuska, żeby obniżył abonament na HBO Max. Wzywam Pana Tuska, żeby uwolnił Yodę z przebrania. Wzywam pana Tuska, żeby zeszyty w trzy linie były w cztery liniepisał w kolejnych krótkich wpisach Zbigniew Hołdys za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Zbigniew Hołdys za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił opublikować kilka wpisów, w których to zwrócił się do aktualnego szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska
Źródło: Zbigniew Hołdys Twitter.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)