Skandaliczne słowa Sikorskiego do europoseł. Mocna reakcja Patryka Jakiego

Europoseł Radosław Sikorski za pośrednictwem Twittera odpowiedział na jeden z wpisów zamieszczonych przez Beatę Kempę – Europoseł Prawa i Sprawiedliwości/Solidarnej Polski. Słowa użyte przez byłego ministra w rządzie Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego nie obyły się bez reakcji ze strony europosła Patryka Jakiego.
Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

Radosław Sikorski to akrualnie europoseł. W trakcie swojej wieloletniej kariery politycznej wykonywał obowiązki ministra obrony narodowej, ministra spraw zagranicznych oraz także marszałka Sejmu. W ostatnim czasie o Sikorskim było głośno przede wszystkim z jednego powodu.
Chodzi tu o wypowiedź europosła, która padła z jego ust pod adresem Pawła Kukiza w sierpniu na antenie stacji telewizyjnej TVN. Dziś na temat polityka ponownie jest głośno za sprawą jego słów skierowanych do europoseł Beaty Kempy.

Radosław Sikorski i jego słowa do Beaty Kempy

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie relacje między opozycją a przedstawicielami opcji rządzącej nie należą do zbyt dobrych. Mogła się o tym przekonać na własnej skórze europoseł Beata Kempa z Solidarnej Polski, która współtworzy rząd Zjednoczonej Prawicy wraz z Prawem i Sprawiedliwością.
Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Beata Kempa zachwalała w swoim środowym wpisie pomysł powieszenia polskiej flagi na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów.

Na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów po raz pierwszy łopocze polska flaga! Lasy zawsze wierne Polsce – szczególnie teraz, gdy nasz kraj jest tak brutalnie atakowanynapisała europosłanka.

Na jej wpis odpowiedział Radosław Sikorski. Polityk w odpowiedzi napisał, że:

Flaga ma przykryć to, że gówniarze z @SolidarnaPL doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwościnapisał polityk.
Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

W tej sytuacji Beata Kempa odpowiedziała:

– Herr Lord, na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba – odparła Beata Kempa.

W tej sytuacji Radosław Sikorski odpisał:

– Walnij się w zatłuszczony łeb – napisał były minister spraw zagranicznych.

Polecamy także: Zaskakujący wpis ze zdjęciem od Tuska. Tego mało kto się spodziewał
Beata Kempa napisała jeszcze:

Herr Lord, miałam jednak rację – toczy Cię nieuleczalna choroba. Są ludzie, którzy są wyhodowani, a nie wychowani. Wyśpij się i przemyśl na trzeźwo swoje agresywne zachowanienapisała Beata Kempa.

Na wpis Sikorskiego zaregował między innymi Patryk Jaki

Mistrz dyplomacji. Gwiazda TVN. Polska kultura jednak wymaga minimum wychowania wobec kobiet. Czekamy na reakcje władz PO czy będzie jak z Grabcem i Smogorzewskimnapisał Jaki publikując zarzut ze słowami Sikorskiego.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)