Tusk tym razem przesadził? Szef PO dostał szybką ripostę od dziennikarza TVP

Donald Tusk w jednym ze swoich najnowszych wpisów na Twitterze odniósł się do telewizji publicznej. O co dokładnie chodzi?

Aktualny lider Platformy Obywatelskiej w bardzo krótkim czasie otrzymał odpowiedź ze strony Jarosława Olechowskiego z TVP. O co tym razem poszło?

Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

Donald Tusk w zeszłym roku, a dokładniej w lipcu 2021 roku postanowił wrócić do krajowej polityki. Dawny szef polskiego rządu oraz były przewodniczący Rady Europejskiej od razu przejął stery nad Platformą Obywatelską, w której to przeżywał swoje największe polityczne sukcesy w Polsce, wśród których była między innymi dwukrotna wygrana w wyborach parlamentarnych.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

Celem Donalda Tuska jest przede wszystkim pokonanie Zjednoczonej Prawicy, na której czele stoi Prawo i Sprawiedliwość. Jak do tej pory byłemu premierowi udało się umocnić KO w roli drugiej najsilniejszej formacji politycznej w kraju.

W tym czasie doszło do niejednego spięcia między Donaldem Tuskiem a przedstawicielami Telewizji Polskiej, którzy zdecydowanie nie sprzyjają byłemu premierowi.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Mogliśmy być tego świadkami choćby dziś na Twitterze. Na jeden z wpisów Donalda Tuska odpowiedział Jarosław Olechowski z TVP.

Donald Tusk kontra Jarosław Olechowski na Twitterze

Donald Tusk dziś na Twitterze w swoim najnowszym wpisie postanowił „uprzedzić pytania TVP” i oświadczył, że: – Uprzedzając pytania TVP, nie byłem dzisiaj ani na Okęciu, ani na lotnisku w Jasionce – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Donald Tusk.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Na wpis lidera Platformy Obywatelskiej oraz Europejskiej Partii Ludowej postanowił odpowiedzieć Jarosław Olechowski z TVP.

Szanowny Panie, doskonale rozumiem, że chciałby Pan jak najczęściej gościć na antenie najchętniej oglądanej przez Polaków telewizji. Ale – z całym szacunkiem – to my decydujemy kogo i kiedy pokazujemynapisał Olechowski w odpowiedzi na wpis Donalda Tuska.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)