Kontrowersyjny wpis Tuska. Bezlitosna odpowiedź polityka PiS

Donald Tusk i jego wpis w mediach społecznościowych – politykowi odpowiedział Łukasz Schreiber z PiS.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do rządu Zjednoczonej Prawicy, a dokładniej to do nazwisk ministrów Prawa i Sprawiedliwości. W tej sytuacji na wpis byłego szefa polskiego rządu postanowił odpowiedzieć jeden z wymienionych w poście Tuska – Łukasz Schreiber.

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki na początku lipca bieżącego roku. Nie ulega wątpliwości, że na taki ruch ze strony byłego szefa polskiego rządu czekało wielu sympatyków oraz także działaczy Platformy Obywatelskiej. Od tego czasu Donald Tusk stawia przede wszystkim na sporą aktywność w przestrzeni publicznej.

Polecamy także: Hermaszewski zatrzymany przez policję. Szokujący powód

Od lipca wiele wypowiedzi i wystąpień Tuska odbijało się głębokim echem. W ostatnim czasie na popularności zyskało przede wszystkim nagranie, na którym to były szef rządu postanowił zacytować fragment wiadomości od swojej teściowej. Z kolei dziś na profilu szefa Platformy Obywatelskiej znalazł się wpis, w którym to odniósł się do nazwisk polityków Prawa i Sprawiedliwości i jednocześnie nawiązał do sloganu „für Deutschland”, który padał często w TVP.

Donald Tusk i jego wpis w mediach społecznościowych – politykowi odpowiedział Łukasz Schreiber z PiS.

Donald Tusk do krajowej polityki powrócił oficjalnie na początku lipca bieżącego roku. Od tego czasu wokół lidera Platformy Obywatelskiej działo się bardzo wiele. Przede wszystkim głębokim echem odbiło się jego wezwanie do debaty zaadresowane do Jarosława Kaczyńskiego w Gdańsku. Temat ponownie powrócił w ostatnich dniach za sprawą wywiadu Jarosława Kaczyńskiego w radiu RMF FM, który był o taką możliwość pytany.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Z kolei wczoraj na profilu szefa Platformy Obywatelskiej znalazł się wpis odnoszący się do członków rady ministrów rządu Prawa i Sprawiedliwości. Co dokładnie napisał szef największej formacji opozycyjnej w polskim Sejmie?

W sumie to nawet zabawne, że operacji „für Deutschland” patronują ministrowie Schreiber, Rau, Szefernaker i Müller. Taki gruppenführer Wolf 2.0napisał Donald Tusk.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Na wpis szefa Platformy Obywatelskiej odpowiedział Łukasz Schreiber z PiS.

Nisko upadł. Najpierw blokuje mnie na Twitterze, później kpi z mojego nazwiska. Panie Przew, nazwiska nie muszę się wstydzić, choć go nie wybierałem.Pan i ja podjęliśmy decyzję o źródłach finansowania, polit. patronach i kraju, któremu służymy. Ja patronuję akcji #DlaPolskinapisał polityk.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)