Klarenbach bezlitosny dla Jońskiego w TVP. „Czyli Pan nie wie” (wideo)

Adrian Klarenbach na antenie TVP Info gościł między innymi Dariusza Jońskiego z Koalicji Obywatelskiej. W pewnym momencie programu popularny dziennikarz Telewizji Polskiej zadał politykowi pytanie dotyczące szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska.
Nagranie z tego momentu zostało opublikowane przez TVP za pośrednictwem jednego z kont na Twitterze. O co dokładnie chodziło?

Polecamy także: Hermaszewski zatrzymany przez policję. Szokujący powód

Donald Tusk wrócił do krajowej polityki na początku lipca bieżącego roku. Powrót Donalda Tuska był bez wątpienia wyczekiwany przez spore grono działaczy, sympatyków oraz także wyborców Platformy Obywatelskiej i Koalicji Obywatelskiej. Nie ulega wątpliwości, że „efekt Tuska” pozwolił PO i KO na odbudowanie swojej pozycji w sondażach wyborczych.
Mimo wszystko w wielu sondażach przewaga Prawa i Sprawiedliwości oraz jego koalicjantów w dalszym ciągu jest spora.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Na temat aktualnego lidera Platformy Obywatelskiej pytanie zdał Dariuszowi Jońskiemu Adrian Klarenbach na antenie TVP Info w programie „Minęła 20”. Prowadzący pytał posła Koalicji Obywatelskiej o to, kim był w strukturach europejskich Donald Tusk. Jaka była reakcja posła?

Adrian Klarenbach i pytanie do Dariusza Jońskiego w TVP Info na temat Donalda Tuska

Na temat Donalda Tuska od pewnego czasu jest bardzo głośno w mediach. Jeszcze tak niedawno szeroko omawiana była propozycja lidera Platformy Obywatelskiej skierowana do Jarosława Kaczyńskiego dotycząca debaty między nimi.
Z kolei wczoraj z wieloma komentarzami spotkał się wpis Donalda Tuska na temat ministrów w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. To jednak nie koniec, ponieważ wątek Donalda Tuska padł również na antenie TVP Info w programie Adriana Klarenbacha.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Dziennikarz Telewizji Polskiej – Adrian Klarenbach na antenie TVP Info gościł w programie „Minęła 20” między innymi Dariusza Jońskiego z Koalicji Obywatelskiej. W pewnym momencie programu popularny dziennikarz zadał politykowi pytanie dotyczące szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. W pytaniu chodziło dokładnie o to, kim był Donald Tusk w strukturach Unii Europejskiej.

Jak zakończyła się ta dyskusja? Fragment nagranie opublikowała Telewizja Polska w mediach społecznościowych. Nagranie umieszczamy poniżej.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)