Kolejne problemy Kurdej-Szatan? Jej wpis może ją sporo kosztować

Czy Barbara Kurdej-Szatan może mieć dalsze problemy z powodu niedawno zamieszczonego wpisu w mediach społecznościowych? Na ten temat „Super Express” zapytał eksperta.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym tygodniu zasłynęła w mediach ze swojego bardzo kontrowersyjnego wpisu, który zamieściła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Był to efekt reakcji aktorki na nagranie, które pochodziło z granicy Polski z Białorusią. Wiele osób zwróciło przede wszystkim uwagę na sporą ilość użytych wulgaryzmów przez znaną celebrytkę. Można powiedzieć, że emocjonalny wpis aktorki może jej przynieść wiele problemów.

Barbara Kurdej-Szatan jest znana przede wszystkim jako aktorka i osobowość telewizyjna. 36-latka swoją karierę na dobre rozpoczęła dzięki występom w reklamach sieci komórkowej „Play”. Nastepnie pojawiła się w kultowym polskim serialu w produkcji Telewizji Polskiej – „M jak Miłość”.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

To jednak nie koniec. Kurdej-Szatan w ostatnich latach stała się mocno rozchwytywana przez media. Ma na swoim koncie również prowadzenie programów telewizyjnych takich jak choćby „Kocham Cię Polsko”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz także „Dance Dance Dance”.

Aktorce zdarza się również zabierać głos na temat spraw społecznych i politycznych w naszym kraju. Tak było choćby w zeszłym tygodniu, kiedy to celebrytka w bardzo kontrowersyjnym poście zamieszczonym w mediach społecznościowych odniosła się między innymi do polskiej Straży Granicznej.

Czy Barbara Kurdej-Szatan może mieć dalsze problemy?

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym tygodniu opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych kontrowersyjny wpis, w którym to odniosła się do Straży Granicznej. Słowa użyte przez dawną gwiazdę TVP były spowodowane nagraniem pochodzącym z granicy Polski z Białorusią.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Wpis aktorki wywołał wiele negatywnych komentarzy. Informowaliśmy także o tym, że Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu złożył zawiadomienie o możliwości popełnienie przestępstwa przez popularną gwiazdę telewizji. To jednak może nie być koniec kłopotów Barbary Kurdej-Szatan.

Super Express o  Barbarę Kurdej-Szatan zapytał eksperta – dr Wojciecha Szalkiewicza.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

To jest obniżenie jej wartości marketingowej i na pewno odczuje to w jakimś stopniu w kieszeni. Nowych kontraktów raczej szybko już nie podpisze. Nie chodzi tu jednak o pieniądze, ale o sam sposób komunikacji, bo to jest mowa nienawiści w najczystszej postaci, z którą tak naprawdę walczymy. Szkoda, że tak sympatyczna osoba używa takiego języka. Nieprzemyślanym wpisem zaszkodziła samej sobiepodsumował w rozmowie z „Super Expressem” medioznawca dr Wojciech Szalkiewicz.

Źródło: Super Express

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)