ME: Dramat na murawie. Christian Eriksen reanimowany. Mecz przerwany (wideo)

Christian Eriksen padł na murawę pod koniec pierwszej połowy spotkania Danii z Finlandią.

Szokująca sytuacja w meczu Dania – Finlandia w ramach Euro 2020. Pod koniec pierwszej połowy spotkania grupowego na murawę w trakcie podania od kolegi z drużyny upadł Christian Eriksen. Zawodnik Interu Mediolan nagle stracił przytomność. W tej dramatycznej sytuacji spotkanie zostało przerwane. Piłkarz został reanimowany. Sytuacja wyglądała bardzo dramatycznie.

Polecamy również: Awantura w Sejmie po słowach Glińskiego. “Może Pan stąd wyjść” (wideo)

Christian Eriksen padł na murawę pod koniec pierwszej połowy spotkania Danii z Finlandią

Do szokującej sceny doszło w pierwszym meczu grupy B na mistrzostwach Europy w piłce nożnej w spotkaniu dwóch skandynawskich drużyn. Pierwsza połowa meczu pomiędzy Danią i Finlandią dobiegała końca, gdy na murawę upadł reprezentant Danii oraz piłkarz Interu Mediolan – Christian Eriksen.

Polecamy także: Dzieci na “Tour de Konstytucja”. Czarnek mocno odpowiada Bodnarowi

Trudno powiedzieć, co konkretnie się stało, bo Eriksen upadł bez kontaktu z żadnym zawodnikiem po otrzymaniu podania z autu od jednego z kolegów z drużyny. Bardzo szybko zgromadzili się wokół niego ratownicy medyczni, którzy przeprowadzili reanimację.  Reprezentanci Danii zebrali się wokół piłkarza, modląc się o jego życie i zdrowie. Kibice na trybunach wpadali sobie w ramiona, ronili łzy, wspierając się nawzajem. Mecz całkowicie zszedł na drugi plan. Po reanimacji udało się przywrócić funkcje życiowe i ustabilizować jego stan. Zawodnik miał trafić do szpitala.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Christian Dannemann Eriksen to duński piłkarz występujący na pozycji pomocnika we włoskim klubie Inter Mediolan oraz w reprezentacji Danii. W przeszłości grał dla takich klubów jak Tottenham oraz Ajax Amsterdam. Z kolei jako junior w Odense Boldklub, Middelfart G&BK oraz także w Ajaxie Amsterdam.

https://youtu.be/LvqxEF8_qpY

Źródło: wp

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił także majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada