Dziennikarka TVN zaskoczona. Mocna odpowiedź rzecznik Straży Granicznej (WIDEO)

Anna Michalska – rzecznik Straży Granicznej zaliczyła w tym tygodniu spięcie w trakcie konferencji prasowej z dziennikarką stacji telewizyjnej TVN. W pewnym momencie spotkania z mediami ze strony dziennikarki komercyjnej stacji padło pytanie dotyczące dzieci z Michałowa.
Odpowiedź, którą w tej sytuacji udzieliła Anna Michalska zdecydowanie nie spodobała się Mai Wójcikowskiej z TVN24. Co dokładnie rzecznik Straży Granicznej odpowiedziała?

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

Wydarzenia na granicy Polski z Białorusią są poruszane w krajowych mediach i opinii publicznej od dłuższego czasu. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji na granicy podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego.
Czas jego obowiązywania został ostatnio przedłużeny przez Sejm o 60 dni. Za przedłużeniem stanu wyjątkowego głosowało 237 posłów, 179 było przeciw, a 31 posłów wstrzymało się od głosu.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

W związku z tym sporym zainteresowaniem cieszą się komunikaty, które w związku z wydarzeniami na granicy Polski z Białorusią udostępnia za pośrednictwem mediów społecznościowych Straż Graniczna. Sporym zainteresowaniem cieszą się także spotkania mediów z przedstawicielami Straży Granicznej. W ostatnim czasie szczególną uwagę mediów przykuła odpowiedź Anny Michalskiej – rzecznik Straży Granicznej, którą udzieliła dziennikarce stacji telewizyjnej TVN.

Anna Michalska i spięcie z dziennikarką

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest od dłuższego czasu bardzo napięta. Media śledzą bacznie komunikaty, które Straż Graniczna udostępnia regularnie za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Wiele pytań pada także w trakcie konferencji prasowych SG, gdzie media zadają wiele pytań na temat stanu sytuacji na granicy Polski z Białorusią. Jedno z pytań na konferencji prasowej, która odbyła się w tym tygodniu zadała Maja Wójcikowska. Chodziło dokładnie o dzieci z Michałowa.

W odpowiedzi na to pytanie Anna Michalska odparła, że jest to jej ulubiony temat: – to mój ulubiony temat, słucham?

Nie użyłabym takiego sformułowaniaodparła dziennikarka.

Nagranie na końcu artykułu.
Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

Raport Straży Granicznej z soboty (9 października)

739 prób nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski odnotowali wczoraj tj.09.10 funkcjonariusze SG.Zatrzymano 6 nielegalnych imigrantów to ob.Iraku.Pozostałym próbom zapobieżono.Dodatkowo za pomocnictwo zatrzymano 15 os.: 14 cudzoziemców- w tym aż 5 ob. Gruzji i 1 ob. Polskipoinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem Twittera.

 

Źródło: Onet, wp, Twitter

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza