Andruszkiewicz ponownie uderza w Tuska. Poważne słowa posła

Adam Andruszkiewicz ponownie uderza w byłego premiera — Donalda Tuska w mediach społecznościowych. Tym razem sekretarz stanu przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odniósł się do rzekomych stwierdzeń ze strony opozycji na temat Tuska i jego pozycji na arenie międzynarodowej. Z kolei już kilka dni temu również poseł Andruszkiewicz skomentował wpis byłego premiera na Twitterze. Wówczas to szef Europejskiej Partii Ludowej stwierdził, że: „Okradają własny naród w czasie tragicznej zarazy. Ich rządy przejdą do historii jako czas hańby. Trzeba to wreszcie głośno powiedzieć”.

Polecamy także: Platforma Obywatelska rozpada się? Kolejny poseł odszedł do Hołowni

Na te słowa Tuska zareagował w następujący sposób Andruszkiewicz: W kontekście najnowszych nagrań Tuska, z których wynika, że będąc na czele rządu niewiele robił bo bał się narazić Rosjanom – trzeba jasno powiedzieć: To wstyd i hańba, że ten nieudacznik o mentalności brukselskiego szatniarza, był premierem rządu Rzeczpospolitej Polskiej…
Na szczęście już nigdy więcej nie będzie!

Adam Andruszkiewicz ponownie uderza w byłego premiera Donalda Tuska

Dziś polityk związany z Prawem i Sprawiedliwością ponownie postanowił odnieść się do Donalda Tuska. Były członek Ruchu Narodowego pytał w swoim wpisie o zasługi szefa Europejskiej Partii Ludowej dla Polski.

Polecamy także: Głodowa emerytura Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Kwota jest szokująca

PO nazywa Tuska „najważniejszym polskim politykiem na arenie międzynarodowej”. Zatem proste pytanie: Cóż ten „niezwykle ważny w Europie” polityk załatwił dla Polski? Dodatkowe miliardy z UE? Szczepionki? A może blokadę NS2? Skądże. Napchał sobie kieszeń i opluwa Flaga Polski rząd. WSTYD!napisał Adam Andruszkiewicz w mediach społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke także znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę

Tomasz Lis stanął w obronie Beaty Szydło i jej syna. Zaskakujący wpis dziennikarza