Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę

Janusz Korwin-Mikke ponownie budzi kontrowersje w sieci. Lider Konfederacji ponownie zdecydował się na bardzo kontrowersyjne porównanie i wyrażenie swojej opinii za pośrednictwem mediów społecznościowych. Korwin-Mikke zdecydował się porównać ilość wypadków drogowych do przestępstw seksualnych z wykorzystaniem dzieci. Wpis polityka wywołał olbrzymią burzę. Warto jednak zaznaczyć, że to nie pierwsza tego typu wypowiedź polityka, który wyraźnie lubi wzbudzać skrajne emocje w opinii publicznej.

Polecamy również: Spora emerytura dla Zenka Martyniuka. Kwota robi wrażenie

Janusz Korwin-Mikke ponownie szokuje

Janusz Korwin-Mikke, to poseł Konfederacji, który do sejmu wrócił po wielu latach przerwy. Wcześniej wykonywał obowiązki europosła w latach 2014-2018. Mimo wszystko do końca kadencji nie wytrzymał i zrezygnował na samym początku roku 2018 roku. Korwin-Mikke od lat słynie ze swoich mocno kontrowersyjnych wypowiedzi, które często budzą olbrzymią falę krytyki. Tak było i dziś. Liderowi Konfederacji chodziło o to, czy mogą zaistnieć odpowiednie warunki do „nie wpajania” strachu przed pedofilami, tak aby można było skuteczniej ograniczyć popełniane przez nich przestępstwa. Polityk w tradycyjny dla siebie sposób ubrał to w bardzo kontrowersyjny sposób.

Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznienapisał na Twitterze poseł.

Pytanie: Czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów, ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami?spytał polityk.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”