Zaskakująca informacja. Znany aktor poprowadzi serwisy informacyjne w TVP (WIDEO)

Aktor Krystian Kukułka będzie teraz występować jako prowadzący serwisy i pasma informacyjne na antenie kanału informacyjnego TVP Info. Dla widzów TVP Kukułka nie jest jednak anonimową postacią.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Aktor był już jednym z gospodarzy „Dzień dobry Polsko” w TVP1. W dodatku ma na swoim koncie występy w znanych polskich serialach telewizyjnych.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Krystian Kukułka nie jest jedyną osobą, która w ostatnim czasie dołączyła do zespołu kanału informacyjnego Telewizji Polskiej. Od maja bieżącego roku serwisy i pasma informacyjne prowadzi Monika Majewska. W tym samym czasie w gronie prowadzących programu „Wstaje dzień” pojawiła się Urszula Matysiak z gdańskiego oddziału Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Krystian Kukułka to kolejna osoba, która w br. dołączyła do zespołu TVP Info. Od maja serwisy i pasma informacyjne prowadzi Monika Majewska (jesienią dołączyła do gospodarzy porannego programu „Wstaje dzień”), natomiast od maja wśród prowadzących „Wstaje dzień” jest Urszula Matysiak z TVP3 Gdańsk. – poinformował portal „Wirtualne Media”.

Krystian Kukułka w TVP Info

Krystian Kukułka z pewnością dla widzów polskich seriali nie jest postacią anonimową. Dużą popularność mogła mu przynieść między innymi rola Ernesta Chowańskiego w kultowym serialu Telewizji Polskiej — „Barwy Szczęścia”. To jednak nie jedyna produkcja, w której można było spotkać nowego prowadzącego serwisów informacyjnych TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Kukułka ponadto wystąpił m.in. w „Przyjaciółkach”, „Tatuśkach”, „Komisarzu Aleksie”, „Prawie Agaty”, „Hotelu 52” i „Pierwszej miłości”.

Nowy prezenter Telewizji Polskiej ukończył studia we wrocławskiej filii Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych  w Krakowie. Nagranie jednego z pierwszych występów aktora przed kamerami publicznego nadawcy jest już dostępne w mediach społecznościowych.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski