Spory sukces Michała Rachonia. Opublikowane dane robią wrażenie

Michał Rachoń ma powody do zadowolenia. Dziennikarz Telewizji Polskiej prowadzi na antenie kanału informacyjnego TVP magazyn „Jedziemy” i „Jedziemy dalej”.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Portal Wirtualne Media podał dane dotyczące oglądalności obu programów, które zanotowały wzrost oglądalności względem analogicznego okresu rok temu.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

W jesiennej ramówce magazyn Michała Rachonia w TVP Info „Jedziemy” śledzi średnio 337 tys. widzów. Wyższą widownię – 446 tys. osób – gromadzi dodatkowa część cyklu „Jedziemy dalej”. Obie części audycji zanotowały wzrosty względem analogicznego okresu rok wcześniej – poinformował portal Wirtualne Media.

Oglądalność programów Michała Rachonia

Program „Jedziemy” w TVP Info prowadzony przez Michała Rachonia jest emitowany przez publicznego nadawcę od poniedziałku do piątku od godziny około 7.12. Z danych podanych przez Wirtualne Media wynika, że jego średnia oglądalność w okresie od 1 września do 17 października 2022 roku wyniosła 337 tys. osób. Natomiast w zeszłym roku od 2 września do 18 października 2021 roku cykl śledziło 298 tys. osób – czytamy na Wirtualne Media.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Od poniedziałku do piątku, lecz od godziny 8.00 odbywa się emisja dodatkowej części programu „Jedziemy dalej”. Z danych serwisu wynika, że jego średnia oglądalność w badanym okresie wyniosła 446 tys. osób. Dla porównania w tym samym okresie rok temu – program średnio śledziło 378 tys. widzów.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

– „Jedziemy dalej” względem analogicznego okresu rok wcześniej zyskało 68 tys. osób – wówczas cykl śledziło 378 tys. widzów – poinformował portal Wirtualne Media.

Kim jest Michał Rachoń

Michał Rachoń to dziennikarz Telewizji Polskiej. W przeszłości współpracował między innymi z Gazetą Polską, Gazetą Polską Codziennie, portalem niezalezna.pl. W roku 2013 został prowadzącym  „Polska na dzień dobry” w Telewizji Republika. 14 lutego 2016 rozpoczął prowadzenie audycji Woronicza 17 na antenie TVP Info.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski