Wściekły atak Rusin na TVP w Sylwestra. Tego nikt się nie spodziewał (FOTO)

Kinga Rusin za pośrednictwem swojego konta na Instagramie postanowiła skierować kilka słów na temat Telewizji Polskiej i „Sylwestra Marzeń”, który jest organizowany przez publiczną TV.

Polecamy również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalne wiadomości dla Donalda Tuska

Dawna gwiazda stacji telewizyjnej TVN wspomniała również o zagranicznym zespole, który ma wystąpić w trakcie sylwestrowej imprezy.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Kinga Rusin przez wiele lat występowała na antenie stacji telewizyjnej TVN. Jednak w 2020 roku celebrytka postanowiła odejść z telewizji i razem ze swoim partnerem wyruszyła w podróż po świecie. Rozłąka z Polska nie utrudnia dawnej prezenterce komentowania bieżących wydarzeń w Polsce.

Teraz Rusin za pośrednictwem swojego konta na Instagramie postanowiła uderzyć w TVP i „Sylwester marzeń”, który jest organizowany przez publicznego nadawcę.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

W tym roku nie zabrakło zawirowań na temat sylwestrowej imprezy TVP. Jedną z gwiazd koncertu miała myć Melanie C. Jednak ostatecznie brytyjska gwiazda postanowiła o tym, że nie wystąpi w Polsce.

W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat społeczności, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok – oświadczyła piosenkarka.

POLECAMY TAKŻE: Co z Jarosławem Kaczyńskim? Podano nowe informacje na temat prezesa PiS

W związku z tym zagranicznymi gwiazdami wieczoru zostali członkowie zespołu Black Eyed Peas. Między innymi na ich temat wypowiedziała się Kinga Rusin za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Kinga Rusin o TVP i Black Eyed Peas

Black Eyed PiS . Na sylwestrze w TVP wystąpi, za kupę kasy od jednej ze spółek…Skarbu Państwa , znany z początku XXI wieku, zagraniczny zespół, który ponoć ma bardzo „ekologiczne” podejście do życia. Może ktoś by im uświadomił, że ten koncert, w którym wezmą udział odbywa się w pobliżu parku narodowego Wysokodecybelowy hałas z nagłośnienia to zagrożenie dla będących pod ścisłą ochroną zwierząt i ptaków – napisała Rusin.

Źródło: Plotek, Instagram

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski