Olaf Lubaszenko przerwał milczenie. Powiedział to wprost o Emilianie Kamińskim

Emilian Kamiński był bez wątpienia jednym z bardziej lubianych polskich aktorów. Wiadomość o jego śmierci obiegła media w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i dla wielu była sporym zaskoczeniem.

Polecamy również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalne wiadomości dla Donalda Tuska

Na temat Emiliana Kamińskiego głos zabrał między innymi znany polski aktor – Olaf Lubaszenko, który podkreślił w rozmowie z PAP pewne cechy zmarłego aktora.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Emilian Kamiński zdobył uznanie w oczach polskich widzów za sprawą wielu ról teatralnych, telewizyjnych i także serialowych. Aktor wystąpił między innymi w kultowym polskim filmie „U Pana Boga w ogródku”. Kamiński występował również w ostatnim czasie w serialu Telewizji Polskiej „M jak Miłość”. Aktor wielką miłością otoczył także Teatr Kamienica, który założył w roku 2009. Przedsięwzięcie nie było jednak czystą przyjemnością. Już kilka lat po rozpoczęciu działalności próbowano mu odebrać miejsce realizacji spektakli.

Trudny dla dyrektora Kamińskiego i Teatru Kamienica okazał się czas pandemii. Wygenerowane w tym czasie straty aktor starał się wyrównać po zniesieniu ograniczeń. – Pracuję po 14 godzin, czasem więcej, ale nie czuję się specjalnie zmęczony. Przeciwnie – to, co robię, nakręca mnie i dodaje sił! – mówił w jednym z wywiadów.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

W ostatnim swoim wywiadzie Emilian Kamiński podkreślił, jak ważna jest dla niego rodzina.

Może zdrowy jak byk nie jestem, ale daję radę. To widać na scenie, więc nie jest chyba ze mną tak źle. Największym prezentem, jaki dostałem od losu, jest rodzina. Dzięki nim cały czas chce mi się działać i iść do przodu – mówił znany aktor.

Olaf Lubaszenko

Na temat Emiliana Kamińskiego wypowiedział się Olaf Lubaszenko w rozmowie z PAP. Słowa aktora przytoczył portal „dzieje.pl”.

POLECAMY TAKŻE: Co z Jarosławem Kaczyńskim? Podano nowe informacje na temat prezesa PiS

Emilian Kamiński Lubaszence kojarzył się „przede wszystkim z wielką siłą, z konsekwencją w działaniu oraz z odwagą„. „Dowiódł tego tworząc przez lata Teatr Kamienica, a potem walcząc o niego, cały czas pięknie go rozwijając” – wskazał aktor.

Źródło: Dzieje.pl/PAP

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski