Co z Jarosławem Kaczyńskim? Podano nowe informacje na temat prezesa PiS

Jarosław Kaczyński niedawno trafił do szpitala w związku z przeprowadzeniem zaplanowanego wcześniej zabiegu wszczepienia endoprotezy kolana. Teraz media ujawniają nowe wieści na temat pobytu lidera Prawa i Sprawiedliwości w placówce medycznej. 

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Niedawno dziennik „Fakt” na swoich łamach informował, że były wicepremier Jarosław Kaczyński był zmuszony spędzić wigilię na szpitalnej sali. To samo miało się tyczyć kolejnych dni Bożego Narodzenia.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

Wszystko wskazuje na to, że będą to wyjątkowo smutne święta dla Jarosława Kaczyńskiego (73 l.). Kilka dni temu szef Prawa i Sprawiedliwości miał operację kolana. Dzisiejsze zdjęcia spod Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie potwierdzają, że są bardzo małe szanse na to, aby polityk wrócił do domu na Boże Narodzenie – napisał portal „Fakt” na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński – nowe wiadomości

Nowe informacje na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości podał „Super Express” powołujący się na ważnego polityka obozu rządzącego.

– Prezes czuje się już lepiej, ale operacja kolana mocniej dała mu się we znaki niż kilka lat temu. Przechodzi rehabilitację, kuruje się, do politycznej aktywności wróci za dwa tygodnie – przytacza Super Express.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Na temat Jarosława Kaczyńskiego wypowiedział się także europoseł Ryszard Czarnecki.

–  Prezes Jarosław Kaczyński ma bardzo waleczne serce. I wraca do zdrowia, już rwie się do pracy. Jest twardzielem i nawet taka operacja go nie stłamsi, bo to nie był jakiś tam zabieg, ale operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Prezes się kuruje i już wkrótce wróci do politycznej aktywności i wielkiego objazdu po Polsce – opowiada w rozmowie z „Super Expressem”.

Polecamy również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalne wiadomości dla Donalda Tuska

Z kolei z informacji informatora „SE” wynika, że były wicepremier ma wyjść ze szpitala po nowym roku.

– Z tego co wiem, to prezes ma opuścić placówkę już w nowym roku, ale wszystko się zmienia. Na tę chwilę jednak prezes zostaje jeszcze w szpitalu.

Źródło: Super Express

Foto: CC BY-SA 3.0 pl/Wikimedia/Adrian Grycuk

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski