Cejrowski i TVP biją na głowę TVN. Wynik robi wrażenie

Wojciech Cejrowski powrócił do TVP wraz ze swoim popularnym w poprzednich latach programem podróżniczym. Pierwsze trzy odcinki programu spotkały się ze sporym zainteresowaniem ze strony widzów.

Polecamy także: Głodowa emerytura Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Kwota jest szokująca

Wojciech Cejrowski to przede wszystkim podróżnik i publicysta. Nie od dziś słynie on ze swoich bardzo wyrazistych poglądów. Wielokrotnie potrafił skrytykować rząd jak i również ugrupowania będące w opozycji. Teraz jednak sprawy polityczne podróżnik postanowił przesunąć na bok. Jego hitowy program podróżniczy ponownie wrócił na antenę Telewizji Polskiej.

Wojciech Cejrowski powrócił do TVP

Polecamy także: Platforma Obywatelska rozpada się? Kolejny poseł odszedł do Hołowni

Wojciech Cejrowski z TVP jest związany już od lat 90., lecz z pewnymi przerwami. Podróżnik zasłynął przede wszystkim z takich programów jak „WC kwadrans” oraz „Boso przez świat”. Ten z ostatni z wymienionych programów był emitowany w latach 2007 do 2011 w TVP. Następnie Cejrowski odszedł do TVN, aby kolejno związać się w 2013 roku z telewizją Puls. Z kolei w lutym bieżącego roku podróżnik ponownie powrócił do Telewizji Polskiej z cyklem swoich podróży. Tym razem Wojciech Cejrowski oprowadza swoich widzów po Peru w Ameryce Południowej. Pierwszy odcinek show zgromadził ponad 1.1 mln widzów. Program po trzech pierwszych odsłonach ma  średnią oglądalność na poziomie 900 tysięcy widzów.

Program „Wojciech Cejrowski – Boso przez świat” jest emitowany w TVP2 co niedzielę o godz. 18.30. Dzięki programowi Cejrowskiego TVP2 jest na trzecim miejscu najchętniej oglądanych kanałów w tym czasie antenowym. Pierwsze miejsce zajmuje TVP1, które o tej samej porze nadaje „Jaka to melodia?” (2,2 mln widzów). Drugi jest Polsat („Wydarzenia” – 1,1 mln), a na czwartym miejscu plasuje się TVN ze swoim programem „Równi sobie”. Show TVN miało sporo mniej widzów (550 tys.) niż Cejrowski.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie również Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke także znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę