Andruszkiewicz odpowiada Tuskowi na atak na rząd. Mocne słowa posła

Adam Andruszkiewicz odpowiedział na wpis Donalda Tuska zamieszczony w mediach społecznościowych. Były premier ponownie skierował bardzo mocne i poważne słowa pod adresem rządu Zjednoczonej Prawicy. Szef Europejskiej Partii Ludowej odniósł się w swoim wpisie do decyzji podejmowanych przez rząd Mateusza Morawieckiego. Wpis polityka nie wszystkim przypadł do gustu. W tym gronie znalazł się między innymi Adam Andruszkiewicz, sekretarz stanu w KPRM. Polityk odpowiedział Donaldowi Tuskowi odnosząc się do ujawnionych niedawno taśm z rozmów w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Polecamy także: Głodowa emerytura Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Kwota jest szokująca

Adam Andruszkiewicz odpowiedział na wpis Donalda Tuska

Donald Tusk z pewnością do grona zwolenników rządów Zjednoczonej Prawicy nie należy. Od pewnego czasu były premier okazuję to coraz częściej. Zrobił to także niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tusk w swoim poście stwierdził, że rząd Zjednoczonej Prawicy okrada Polaków w czasach „tragicznej zarazy”. Z tymi słowami szefa Europejskiej Partii Ludowej nie miał zamiaru godzić się Adam Andruszkiewicz. Polityk postanowił odpowiedzieć na zarzuty stawiane przez byłego premiera. Przy tej okazji Andruszkiewicz przypomniał o ujawnionych niedawno nagraniach z tajnej narady u Donalda Tuska z 2010 roku.

Polecamy także: Platforma Obywatelska rozpada się? Kolejny poseł odszedł do Hołowni

Okradają własny naród w czasie tragicznej zarazy. Ich rządy przejdą do historii jako czas hańby. Trzeba to wreszcie głośno powiedzieć.napisał dwa dni temu na Twitterze Donald Tusk.

Z kolei w piątek na wpis Donalda Tuska postanowił zaregować Adam Andruszkiewicz, sekretarz stanu w KPRM.

W kontekście najnowszych nagrań Tuska, z których wynika, że będąc na czele rządu niewiele robił bo bał się narazić Rosjanom – trzeba jasno powiedzieć: To wstyd i hańba, że ten nieudacznik o mentalności brukselskiego szatniarza, był premierem rządu Rzeczpospolitej Polskiej… 🙁
Na szczęście już nigdy więcej nie będzie! – napisał na Facebooku Adam Andruszkiewicz.

W kontekście najnowszych nagrań Tuska, z których wynika, że będąc na czele rządu niewiele robił bo bał się narazić…

Opublikowany przez Adam Andruszkiewicz Piątek, 19 marca 2021

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie również Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke także znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę