Bezlitosna odpowiedź Waszczykowskiego o Tusku. Dziennikarka wybuchła śmiechem (wideo)

Witold Waszczykowski, były minister spraw zagranicznych był gościem Beaty Lubeckiej na antenie Radia Zet. Polityk oraz dziennikarka rozmawiali na temat bieżących wydarzeń politycznych w Polsce. Jednym z tematów był między innymi wątek dotyczący tak zwanych prawa do aborcji w Polsce. Ten wątek był niedawno poruszany na forum UE. Były szef spraw zagranicznych był również pytany o byłego premiera polskiego rządu – Donalda Tuska. Europoseł był odpowiedział na pytanie o zaletę Donalda Tusk, której nie posiada wicepremier Jarosław Kaczyński. Odpowiedź polityka rozśmieszyła Beatę Lubecką.

Polecamy także: Bielan wprost odpowiada Olejnik w TVN. Ostra reakcja europosła na pytanie dziennikarki

Witold Waszczykowski gościem Beaty Lubeckiej na antenie Radia Zet

Witold Waszczykowski, były minister spraw zagranicznych był gościem Beaty Lubeckiej na antenie Radia Zet. Jednym z tematów przewodnich rozmowy był wątek „Stref wolnych od LGBT” oraz również Donalda Tuska. Lubecka w pewnym momencie zadała pytanie europosłowi od jednego ze słuchaczy. Witold Waszczykowski miał wymienić jedną zaletę Donalda Tuska, której nie posiada Jarosław Kaczyński. Odpowiedź byłego ministra spraw zagranicznych rozśmieszyła Beatę Lubecką.

Jan pyta: proszę wymienić największą zaletę Donalda Tuska, której nie ma Jarosław Kaczyńskiprzytoczyła prowadząca w pewnym momencie rozmowy z Waszczykowskim.

Donald Tusk nie ma żadnych zaletodparł polityk PiS po krótkiej chwili namysłu.

Europoseł i dziennikarka rozmawiali także o sprawie aborcji w Polsce.

Polecamy także: Dziennikarka TVP nie żyje. „Kochała Boga, Polskę i ludzi”

Nic się nie stało. Nie ma żadnej zmiany prawnej w Polscemówi Witold Waszczykowski o orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. Według byłego ministra, a aktualnego europosła PiS, TK „przypomniał tylko wykładnię”.

To kolejny rozpowszechniany fake news. Doprowadził do kolejnych debat na ten temat w PE. Wstydzę się, że posłowie totalnej opozycji i niektóre media sączą w świat tego typu fałszywe informacje. Nie ma w PiS osób, które dążyłyby do zaostrzenia, zmiany prawa aborcyjnegouważa Witold Waszczykowski.

Źródło: Radio Zet

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę