TVP uderza w TVN. Mocne nagranie nt. komercyjnej stacji (wideo)

Stacja TVN24 w tym roku obchodzi 20 lat swojej działalności. Dokładna rocznica rozpoczęcia pracy przez komercyjny kanał informacyjny nastąpiła 9 sierpnia. Z tej okazji na profilach stacji w mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć nagrania odnoszące się do tego wydarzenia. Na jednym z nich pojawili się między innymi Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Anita Werner, Konrad Piasecki. Z ich ust w trakcie nagranie padają takie słowa jak “wolność”, “niezależność”, “rzetelność”, “zaufanie”, “bezstronność”, “wiarygodność”, “pomoc” oraz “prawda”.

Polecamy także: Piękne świadectwo polskiej medalistki z Tokio nt. wiary w Boga. Powiedziała to wprost

Pisaliśmy na temat tego klipu, który napotkał zdecydowanie mało przychylny odbiór ze strony internautów, którzy postanowili to wyrazić w reakcjach i nagraniach pod nim. To jednak nie koniec. Do opublikowanego wideo odniosło się także TVP, które poszczególne słowa, które padły na nagraniu zestawiło z pewnymi sytuacjami związanymi z komercyjną stacją.

TVP uderza w TVN24

Stacja TVN 24 obchodzi swój wielki jubileusz. Kanał informacyjny rozpoczął swoją działalność 9 sierpnia 2001 roku. Od tamtego momentu minęło już dwadzieścia lat. W tym czasie kanał bardzo mocno zyskał na swojej popularności.

Polecamy również: Tomczyk cieszy się wzrostem KO. Cięta riposta Marka Jakubiaka

Na samym Facebooku wpisy publikowane przez pracowników stacji telewizyjnej śledzi ponad 1.5 miliona internautów.

Swoje 20-lecie TVN24 świętuje już od kilku miesięcy, ale 9 sierpnia, czyli w dniu urodzin, a także w weekend poprzedzający rocznicę stacja planuje wiele wydarzeń. Obchody jubileuszowe rozpoczną się już w sobotę, 7 sierpnia, programem “#Nasze 20-lecie”, w którym  Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki razem ze swoimi gośćmi podsumują rok 2020 – infirmowano na stronie ddTVN.

Polecamy również: Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

Z kolei na stronie TVN24 na portalu społecznościowym Facebook opublikowano nagranie z okazji 20-lecia kanału informacyjnego. Pojawili się na nim między innymi Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Anita Werner, Konrad Piasecki. Z ust dziennikarzy w trakcie nagranie padają takie słowa jak “wolność”, “niezależność”, “rzetelność”, “zaufanie”, “bezstronność”, “wiarygodność”, “pomoc” oraz “prawda”. Klip napotkał zdecydowanie mało przychylny odbiór ze strony internautów, którzy wyrazili to w reakcjach i komentarzach. Nagranie stało się także częścią materiału autorstwa dziennikarzy Telewizji Polskiej.

Z kolei we wtorek w wielu miastach w kraju odbyły się manifestacje w obronie stacji TVN. Akcje były związane z nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która w opinii części mediów, ekspertów i opozycji, wymierzona jest w Grupę TVN.

Źródło: Twitter, TVP

Polecamy także:

Tak potraktowano Tuska także w Nakle. Mocne nagranie TVP (wideo)

Nowy sondaż. Złe wieści dla Tuska i także Hołowni

Poważne słowa także Gowina. Porozumienie opuści rząd?

Tusk przyjechał także do Nakła. Dostał mocne pytanie od mężczyzny (wideo)