Bielan zaskoczył tym pytaniem Olejnik w TVN. Trudne pytanie o Edwarda Miszczaka (wideo)

Mocna wymiana zdań na antenie TVN24 w programie Moniki Olejnik „Kropka nad I”. Europoseł Porozumienia – Adam Bielan przypomniał Monice Olejnik, że wśród osób zaszczepionych poza kolejnością na WUM był również Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Polityk kontynuując wątek dodał, że nic mu nie wiadomo, aby po tej sytuacji Miszczak poniósł jakiekolwiek konsekwencje ze strony właścicieli telewizji. Jak na słowa europosła Zjednoczonej Prawicy zareagowała znana dziennikarka stacji TVN?

Polecamy także: Dziennikarka TVP nie żyje. „Kochała Boga, Polskę i ludzi”

Mocna wymiana zdań na antenie TVN24 w programie Moniki Olejnik „Kropka nad I”

Wątek dotyczący szczepień VIP-ów na terenie Centrum Medycznego WUM pojawił się na początku roku w programie „Kropka nad i” w TVN24. Gościem programu był europoseł Solidarnej Polski i Zjednoczonej Prawicy – Adam Bielan. W trakcie programu polityk zwrócił Monice Olejnik uwagę, że w sprawie pojawia się również nazwisko dyrektora programowego TVN. Bielan dodał przy tym, że nie słyszał, aby z tego powodu Edward Miszczak poniósł jakiekolwiek dolegliwości ze strony władz komercyjnej stacji.

Jeżeli pani mówi o aferze WUM-u i odpowiedzialności poszczególnych osób, to chcę powiedzieć, że uczestnikiem tej afery jest dyrektor programowy telewizji TVNpodkreślił Bielan.

Polecamy także: Stuhr wykorzystał galę Telekamer do ataku na TVP. “Tego życzę nam wszystkim”

Ja nic nie wiem o tym, żeby firma Discovery wyciągnęła odpowiedzialność wobec pana Edwarda Miszczaka za to, że wepchał się, jak to napisał dziennikarz Onetu, do kolejki do życia dodał.

Na te pytania odpowiedziała Monika Olejnik:

Wie pan, może ktoś się wpychał, może ktoś się nie wpychał, nie ma co bronić tej sytuacji, ale o ile wiem, nie zajęto siłowo Centrum Medycznegozauważyła dziennikarka.

Przepraszam, ale pani mówiła przez kilka minut o odpowiedzialności etycznej. Chcę powiedzieć, że Łukasz Szumowski nie jest już ministrem zdrowia. Janusz Cieszyński nie jest już wiceministrem zdrowia. A Edward Miszczak jest dalej dyrektorem programowym TVN i udaje, że nic się nie stałomówił europoseł Solidarnej Polski.

Przepraszam bardzo, nie można porównywać tych spraw. O ile wiem, to minister Szumowski nadal jest posłem, a pan Cieszyński chyba dostał intratną posadęodpowiedziała dziennikarka.

Źródło: wMeritum

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę