To nie koniec kłopotów Kurdej-Szatan. Aktorka ma nowy poważny problem

Barbara Kurdej-Szatan ma kolejny kłopot? Media informują, że aktorka znana między innymi z gry w serialu „M jak Miłość” straciła pracę.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Ten rok i koniec poprzedniego z pewnością nie był udany dla Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka rok temu za pośrednictwem swojego konta na Instagramie w bardzo mocnych słowach skomentowała działania polskiej Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Co tam się dzieje! To jest ku*** „straż graniczna”? „Straż”? To są maszyny bez serca, bez mózgu, bez niczego! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę! Mordercy! – napisała w zeszłym roku na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan odnosząc się w ten sposób do nagrania z granicy polsko-białoruskiej, gdzie prawdopodobnie zarejestrowano między innymi polskich funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Po tym komentarzu aktorka musiała mierzyć się z wieloma negatywnymi opiniami na swój temat. W dodatku bardzo daleko idące konsekwencje wobec celebrytki postanowił wyciągnąć ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski, który zakończył jej występy na antenie TVP.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br – napisał rok temu Jacek Kurski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Problemy Kurdej-Szatan?

W tym roku Barbara Kurdej-Szatan stała się jedną z prowadzących program śniadaniowy „Poranny rogal”. Prócz aktorki z widzami na anteniw magazynu spotykali się wśród prowadzących znaleźli się również Rafał Szatan, Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Sławomir i Kajra, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili, siostry Karolina i Katarzyna Zielińskie oraz Łukasz i Beata Rybarscy z Kabaretu pod Wyrwigroszem.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Teraz złą wiadomość na temat programu przekazał portal „Wirtualne Media”, który poinformował, że „Poranny rogal” znika z anteny Zoom TV.

Magazyn śniadaniowy „Poranny rogal” w Zoom TV oglądało średnio 5,7 tys. widzów. Emisja programu zakończyła się 12 grudnia. Po analizie wyników stacja ma zdecydować, czy magazyn może powrócić w przyszłości do ramówki – poinformował portal Wirtualne Media.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski