Zaskakujące słowa. Klarenbach pochwalił decyzję Trzaskowskiego: „Słuszny ruch!”

Adrian Klarenbach skomentował jeden z najnowszych wpisów Rafała Trzaskowskiego zamieszczony za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jednocześnie znany dziennikarz Telewizji Polskiej stwierdził, że opisana przez prezydenta Warszawy decyzja to słuszny ruch. O co dokładnie chodzi?

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Adrian Klarenbach to jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Na antenie publicznej telewizji dziennikarz prowadzi takie programy jak „Minęła 8”, „Minęła 20” oraz także „Minęła 9”. Dziennikarz ma również swoją audycję w Polskim Radiu 24. W przeszłości był także związany ze stacją telewizyjną „Tele 5”, gdzie prowadził program publicystyczny „Bez pardonu” Był także osobistym doradcą (spin doktorem) Janusza Korwin-Mikkego, kandydata na urząd Prezydenta RP, który akrualnie jest posłem z ramienia Konfederacji.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Adrian Klarenbach jest dość popularny w mediach społecznościowych. Jego profil na Twitterze śledzi aktualnie 65 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem tego medium społecznościowego dziennikarz odniósł się do jednego z ostatnich wpisów zamieszczonych przez prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Włodarz stolicy poinformował w nim, że wraz z burmistrzem Pragi we wtorek wybiera się do Kijowa, aby spotkać się z merem stolicy Ukrainy.

Z wpisu można wywnioskować, że chodzi tu przede wszystkim o ostatnie wydarzenia mające miejsce wokół naszego wschodniego sąsiada.

Adrian Klarenbach o decyzji Rafała Trzaskowskiego

Sytuacja wokół Ukrainy nie należy w ostatnim czasie do najlepszych. W mediach coraz głośniej mówi się o zagrożeniu, które wisi nad Ukrainą za sprawą Rosji.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, podobnie jak Litwa, Łotwa i Estonia odradzają podróże na Ukrainę, które nie są konieczne. Rządy Włoch, Holandii, Belgii, Szwecji i Hiszpanii wezwały w sobotę swoich obywateli do opuszczenia Ukrainy ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa.

W tej sytuacji Rafał Trzaskowski poinformował o swojej decyzji i wyjeździe do Kijowa wraz z burmistrzem Pragi.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

We wtorek wspólnie z burmistrzem Pragi @ZdenekHrib w imieniu Paktu Wolnych Miast jedziemy do Kijowa spotkać się z merem @Vitaliy_Klychko. W tym trudnym czasie jesteśmy solidarni z Ukrainąnapisał Rafał Trzaskowski.

Decyzja włodarza stolicy spotkała pozytywny odbiór ze strony Adriana Klarenbacha.

i to jest słuszny ruch!napisał znany dziennikarz Telewizji Polskiej.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)