Szokujące sceny w Sejmie. Znana poseł nagle zemdlała

Znana poseł w trakcie środowego posiedzenia Sejmu zemdlała. Była nią Katarzyna Piekarska z Koalicji Obywatelskiej. Z dostępnych informacji wynika, że polityk KO aktualnie przechodzi badania w Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Do całej sytuacji poseł odniosła się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. W opublikowanym wpisie podziękowała za udzielone jej wsparcie w tej sytuacji.

Przechodzę badania, kroplówki lecą. Jest trochę lepiej. Trzymajcie kciuki. I bardzo Kochani dziękuję za wsparcie – napisała za pośrednictwem swojego konta na Facebooku Katarzyna Piekarska z Koalicji Obywatelskiej.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Posłanka Koalicji Obywatelskiej do szpitala trafiła po tym, jak zasłabła chwilę przed przyjęciem uchwały w sprawie upamiętnienia 100. rocznicy tragicznej śmierci prezydenta Gabriela Narutowicza. Uchwała była przyjmowana przez posłów na stojąco.

Problemy zdrowotne Katarzyny Piekarskiej

W lipcu bieżącego roku Katarzyna Piekarska poinformowała, że zdiagnozowano u niej raka piersi. Choroba w przypadku polityk stanowi obciążenie genetyczne, ponieważ na raka zmarła także jej matka oraz również dwie siostry.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Lekarze u polityk Koalicji Obywatelskiej natychmiast podjęli się usunięcia guza. We wrześniu tego roku Piekarska zakończyła radioterapię.

Jednak pod koniec września media informowały o omdleniu znanej polityk. Piekarska wytłumaczyła to wówczas „rzuceniem się w wir sejmowych spraw”.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Radioterapia, leki, które biorę, na pewno pomagają, ale tak słaba, jak teraz, nie byłam nigdy. Radioterapia osłabiła mnie dramatycznie i to też osłabiło mnie pod kątem psychicznym. To jest leczenie na całe życie – mówiła w rozmowie z „Super Expressem”.

Nie ma jednak potwierdzenia na to, że ostatnie omdlenie poseł Koalicji Obywatelskiej było związane z jej leczeniem związanym z nowotworem.

Źródło: wp.pl

Foto: Sejm, materiały prasowe

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski