Skandal na granicy polsko-białoruskiej. Straż Graniczna pokazała zdjęcia (foto)

Skandal na granicy polsko-białoruskiej. Polska Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych tradycyjnie podała informacje dotyczące prób nielegalnego przedostania się na terytorium Polski z Białorusi. Na tym komunikat Straży Granicznej się nie zakończył. Na profilu na Twitterze poinformowano także o jeszcze jednej skandalicznej sytuacji.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Od drugiej połowy zeszłego roku na granicy polsko-białoruskiej polska Straż Graniczna ma zdecydowanie więcej pracy. Prawie każdego dnia z terytorium Białorusi na terytorium Polski starają się w sposób nielegalny przedostać cudzoziemcy.

Ubiegłej doby (5 kwietnia) 29 osób próbowało nielegalnie przedostać się z Białorusi do Polski. Z informacji służb wynika, że byli to obywatele Kuby, Jemenu oraz także Erytrei. To jednak nie koniec informacji przekazanych przez SG.

Polecamy również: Tomasz Lis mocno o wyborach na Węgrzech. Dostał szybką ripostę

Z dalszej części komunikatu dowiadujemy się o działaniach grupy osób, która oślepiała laserami i obrzucała kamieniami polskie patrole. Według  Straży Granicznej prawdopodobnie były to służby białoruskie.

W wyniku tego incydentu uszkodzeniu uległ samochód służbowy. Straż Graniczna opublikowała także zdjęcia przedstawiające uszkodzenia.

Skandal na granicy polsko-białoruskiej

W dn.05.04 na terytorium Polski próbowało nielegalnie przedostać się z Białorusi 29 cudzoziemców(m. in.ob.Kuby,Jemenu,Erytrei).
Dziś w nocy grupa osób,prawdopodobnie służb Białorusi oślepiała laserami i obrzucała kamieniami patrole Polski. Uszkodzony został sam.służbowy:wybite 4 szyby,wgniecenia w karoseriipoinformowała polska Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)