Konfrontacja Brauna z Giertychem. „Napisałbym spadaj Moskiewski agencie”

Grzegorz Braun kontra Roman Giertych na Twitterze. Dawny wicepremier w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, Ligi Polskich Rodzin oraz Samoobrony starł się z jednym z liderów Konfederacji – Grzegorzem Braunem. O co dokładnie poszło?

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Roman Giertych przed laty tworzył wraz z Prawem i Sprawiedliwością oraz także Samoobroną jeden rząd. Aktualnie znany prawnik jest uznawany za jednego z największych przeciwników aktualnej władzy Zjednoczonej Prawicy, na którego czele stoi wspomniane Prawo i Sprawiedliwość. Na taki stan rzeczy nakłada się wiele spraw, które miały miejsce w ostatnim czasie, jak również w dalszej przeszłości.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

W jednym ze swoich najnowszych wpisów Roman Giertych odniósł się do Joe Bidena i obecności żołnierzy Stanów Zjednoczonych w Polsce. Prawnik określił w swojej publikacji Bidena mianem przyjaciela Polski oraz także Donalda Tuska. Dodał przy tym, że aktualny prezydent USA „nas nie zostawił w godzinę próby”. Na wpis byłego wicepremiera zaregował jeden z liderów Konfederacji — Grzegorz Braun. Komentarz posła spotkał się z ripostą ze strony Romana Giertycha.

Grzegorz Braun kontra Roman Giertych

Grzegorz Braun kontra Roman Giertych na Twitterze. Dawny wicepremier w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, Ligi Polskich Rodzin oraz Samoobrony starł się z jednym z liderów Konfederacji – Grzegorzem Braunem. Chodzi dokładnie o wpis zamieszczony przez znanego mecenasa, w którym to odniósł się do Joe Bidena.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Uważam, że decyzje Bidena o wysłaniu licznych wojsk do Polski to największa zmiana geopolityczna od 1989 roku. Byliśmy w NATO, ale nigdy nie było testu sojuszu. Joe Biden – przyjaciel Polski (i Tuska) nas nie zostawił w godzinę próby. Najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzienapisał Giertych.

Na jego wpis zaregował Grzegorz Braun z Konfederacji.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Już głębiej się nie dało 😉napisał aktualny poseł.

Komentarz ze strony Braun napotkał jednak na odpowiedź Giertycha.

Napisałbym spadaj moskiewski agencie, gdybym nie wiedział żeś waćpan żaden agent tylko idiota zwyczajny jakich wielu u nas w historii było i pracujesz dla ruskich nie za żadne ruble tylko z głupoty wrodzonej i nieuleczalnejodparł Giertych.

 

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)