Słaby żart Biedronia o PiS. Andruszkiewicz błyskawicznie odpowiedział

Robert Biedroń, europoseł i jeden z liderów Lewicy chciał zażartować z rządzącej partii. Jednak w ostateczności ta sztuka niezbyt mu wyszła. Internauci zdecydowanie dali politykowi do zrozumienia, że jego żart zbyt wysokich lotów nie jest i powinien tego typu rzeczy sobie na przyszłość odpuścić.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Co dokładnie lider Wiosny oraz Lewicy zamieścił w swoich mediach społecznościowych? Pewne jest to, że po reakcji internautów polityk przy kolejnej okazji raczej zastanowi się kilkukrotnie zanim ponownie zdecyduje się na opublikowanie podobnych treści.

Europoseł Robert Biedroń zaatakował rząd na Twitterze

Robert Biedroń to polityk, który swoją karierę w polityce rozpoczął na dobre w Ruchu Palikota. To z ramienia tej właśnie partii politycznej otrzymał mandat posła. W ugrupowaniu Janusza Palikota Biedroń działał do 2014 roku, kiedy to jego związki z partią stały się praktycznie marginalne. Następnie został wybrany na urząd prezydenta Słupska.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

O wygranej Biedronia było bardzo głośno. Po pewnym czasie polityk był widziany nawet w roli głowy państwa. Niektóre sondaże dawały mu spore możliwości namieszania w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Ostatecznie jednak start aktualnego europosła okazał się porażką. Polityk otrzymał zaledwie 2.22% głosów.

Polecamy także: Kłopoty byłej prezes SN? Nieoficjalnie: Będą zarzuty dla Gersdorf

Decyzja wystawienia Biedronia została po wszystkim oceniona jako błędna. Aktualnie polityk działa czynnie w europarlamencie, gdzie często wypowiada się na tematy związane z naszym krajem.

Kontrowersyjny wpis Biedronia

Robert Biedroń w mediach społecznościowych odniósł się do lądowania amerykańskiego łazika Perseverance. Całe wydarzenie polityk zdecydował się obrócić w żart atakując przy tym PiS. Taka postawa nie spodobała się części internautów.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

7 miesięcy lotu i odkryć coś takiego? No nie wiem, czy warto było. My w Polsce o tym wiemy od dawnanapisał na Twitterze lider Wiosny, europoseł Robert Biedroń.

Polityk wstawił obraz z zaznaczonymi ośmioma kropkami, które miały symbolizować wulgarny slogan stosowany względem rządu. To jednak nie wszystkim przypadło do gustu.

Lubię to, że pan próbuje zmienić Polskę na lepsze, ale proszę nie kłamać w taki sposób — to nie jest prawdziwe zdjęcie, a przynajmniej te dodanie kamyki. Oryginał jest na moim profilu, podany dalej, gdyby ktoś chciał zobaczyć prawdę, na dodatek historyczny momentczytamy  w komentarzu.

Wpis skomentował także Adam Andruszkiewicz.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn