Świadectwo Roksany Węgiel o Bogu zaskoczyło wiele osób. Co powiedziała młoda gwiazda?

Roksana Węgiel wypowiedziała się na temat swojej wiary w Boga. Młoda piosenkarka powiedziała czym dla niej jest religia i co jej zawdzięcza. Co dokładnie powiedziała popularna Roxie?

Roksana Węgiel to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki ostatnich lat. Piosenkarka stopniowo wchodziła na sam szczyt swojej kariery. Teraz jest uznawana za polską ambasadorkę piosenki poza granicami naszego kraju. Roksana Węgiel odnosiła sukcesy nie tylko w kraju, lecz także zagranicą. Mowa tu choćby o wygranej na konkursie Eurowizji dla dzieci. Dziś młoda gwiazda nie ukrywa komu te sukcesy zawdzięcza.

Roksana Węgiel i jej wiara

Roxie to gwiazda młodego pokolenia w Polsce. Jej kariera nabrała rozpędu w 2018 roku. Wówczas to wygrała pierwszą edycję programu „The Voice Kids”. Z tego powodu utalentowana młoda Roxie otrzymała zaproszenie do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji dla dzieci. Impreza odbyła się w Mińsku. Polska gwiazdka zaśpiewała tam utwór „Anyone I Want to Be”, który został wybrany najlepszym wykonaniem. Dzięki temu Roksana Węgiel wygrała dla Polski pierwszy konkurs Eurowizji.

Po tym sukcesie Roksana Węgiel nie kryła swojej radości. Stała się popularna i media interesowały się nią na każdym kroku. Po pewnym czasie w jednym z wywiadów młoda Polka przyznała, że każdy swój sukces zawdzięcza przede wszystkim Bogu.

Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu. Wierzę w Boga. Wierzę też, że nic nie dzieje się bez powodu. Jak coś się nie wydarzyło, jestem spokojna. Wiem, że może kiedyś, w przyszłości się wydarzy. Że Bóg ma dla mnie coś wyjątkowego”, zwierzyła się Roxie w jednym z wywiadów.

Wiele osób docenia szczerość polskiej gwiazdy estrady. Mimo wszystko pojawiły się także głosy, że Roksana nie powinna o takich sprawach mówić publicznie. A wy co na ten temat uważacie? Naszym zdaniem w mówieniu o swoich przekonaniach i wierze nie ma nic złego.

Źródło: Viva

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn