Polityk PiS złożył życzenia Gazecie Wyborczej. Takich słów dziennikarz nie spodziewał się (WIDEO)

Do sieci trafiło nagranie, na którym dziennikarz poprosił o życzenia polityka Prawa i Sprawiedliwości – Dominika Tarczyńskiego. Z dostępnych informacji wynika, że nagranie pochodzi z 2017 roku, lecz co pewien czas jest odświeżane przez internautów.

Polecamy również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalne wiadomości dla Donalda Tuska

Dominik Tarczyński jest aktualnie europosłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Wcześniej polityk wykonywał obowiązki posła.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartował do Sejmu jako bezpartyjny kandydat z jedenastego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu kieleckim. Został wybrany na posła VIII kadencji. W 2019 roku został europosłem.

Aktualnie nie wiemy, jaki jest stosunek Dominika Tarczyńskiego do Gazety Wyborczej. Na pewno nie był on najlepszy w 2017 roku, kiedy złożył bardzo mocne życzenia pod adresem popularnej gazety.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

Na temat tej sytuacji pisał między innymi „dziennik.pl”. Z relacji portalu wynika, że Dominik Tarczyński został zapytany przez dziennikarza o życzenia dla jego redakcji.

Odpowiedź polityka Prawa i Sprawiedliwości raczej nie mogła spodobać się reporterowi. Przedstawiciel PiS z początku przyznał, że nie wie czego może życzyć, lecz ostatecznie zdecydował się powiedzieć kilka dość mocnych słów.

Życzenia Dominika Tarczyńskiego

No ale nie, no. Ale czego ja wam mogę życzyć? – zastanawiał się głośno.

POLECAMY TAKŻE: Co z Jarosławem Kaczyńskim? Podano nowe informacje na temat prezesa PiS

Jedna po niedługiej chwili namysłu polityk Prawa i Sprawiedliwości złożył dość nietypowe życzenia pod adresem Gazety Wyborczej, za którą wówczas raczej nie przepadał. – Życzę wam, żebyście w końcu upadli. Żeby „Gazeta Wyborcza” nie wyciągnęła się z długów. Tego wam życzę, dobrego roku – powiedział.

Przysłuchująca się temu dziennikarka, co widać na nagraniu, podsumowała, że to „Najgorsze życzenia ever„. – Chcieli życzenia, to mają – skomentował jeszcze na sam koniec ówczesny poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: Twitter, Dziennik

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski