Rodzina Emiliana Kamińskiego podjęła decyzję. Postanowiła to ogłosić publicznie

Emilian Kamiński nie żyje. Wiadomość o śmierci aktora obiegła media w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Z kolei teraz ogłoszono termin ostatniego pożegnania aktora. Przy tej okazji rodzina artysty postanowiła wystosować specjalną prośbę do żałobników.

Polecamy również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalne wiadomości dla Donalda Tuska

Emilian Kamiński zdobył uznanie w oczach polskich widzów za sprawą wielu ról teatralnych, telewizyjnych i także serialowych. Aktor wystąpił między innymi w kultowym polskim filmie „U Pana Boga w ogródku”.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Kamiński występował również w ostatnim czasie w serialu Telewizji Polskiej „M jak Miłość”. Aktor wielką miłością otoczył także Teatr Kamienica, który założył w roku 2009. Przedsięwzięcie nie było jednak czystą przyjemnością dla niego. Już kilka lat po rozpoczęciu działalności próbowano mu odebrać miejsce realizacji spektakli.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

Trudny dla dyrektora Kamińskiego i Teatru Kamienica okazał się czas pandemii. Wygenerowane w tym czasie straty aktor starał się wyrównać po zniesieniu ograniczeń. – Pracuję po 14 godzin, czasem więcej, ale nie czuję się specjalnie zmęczony. Przeciwnie – to, co robię, nakręca mnie i dodaje sił! – mówił w jednym z wywiadów.

Emilian Kamiński nie żyje – prośba rodziny

Emilian Kamiński zostanie pochowany 4 stycznia na warszawskich Powązkach. W związku z tym rodzina aktora postanowiła zwrócić się z prośbą do żałobników. Chodzi dokładnie o kwiaty, które często przy takich okazjach są składane na grobie zmarłego. W tej sytuacji rodzina poprosiła, aby zamiast wiązanek dokonać wpłaty na bardzo szczytny cel.

POLECAMY TAKŻE: Co z Jarosławem Kaczyńskim? Podano nowe informacje na temat prezesa PiS

Prosimy, aby zamiast kwiatów dokonać wpłaty na: hospicjum Domowe 'Empatia’ Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej: 93 1020 1127 0000 1502 0008 6355 – czytamy w nekrologu.

Źródło: Plotek

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski