Ostatni wywiad Emiliana Kamińskiego. Słowa aktora chwytają za serce

Emilian Kamiński był bez wątpienia jednym z bardziej lubianych polskich aktorów. Wiadomość o jego śmierci obiegła media w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i dla wielu była sporym zaskoczeniem.

Teraz media przytaczają ostatni wywiad z Emilianem Kamińskim, który dyrektor Teatru Kamienica udzielił w lipcu 2022 roku.

Polecamy również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalne wiadomości dla Donalda Tuska

Emilian Kamiński zdobył uznanie w oczach polskich widzów za sprawą wielu ról teatralnych, telewizyjnych i także serialowych. Aktor wystąpił między innymi w kultowym polskim filmie „U Pana Boga w ogródku”. Kamiński występował również w ostatnim czasie w serialu Telewizji Polskiej „M jak Miłość”.

Aktor wielką miłością otoczył także Teatr Kamienica, który założył w roku 2009. Przedsięwzięcie nie było jednak czystą przyjemnością. Już kilka lat po rozpoczęciu działalności próbowano mu odebrać miejsce realizacji spektakli.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Trudny dla dyrektora Kamińskiego i Teatru Kamienica okazał się czas pandemii. Wygenerowane w tym czasie straty aktor starał się wyrównać po zniesieniu ograniczeń. – Pracuję po 14 godzin, czasem więcej, ale nie czuję się specjalnie zmęczony. Przeciwnie – to, co robię, nakręca mnie i dodaje sił! – mówił w jednym z wywiadów.

Ostatni wywiad Emiliana Kamińskiego

Strona film.wp.pl przytoczyła ostatni wywiad z Emilianem Kamińskim na łamach „Rewii”. Znany aktor wspomniał w nim między innymi o swoim zdrowiu.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

Może zdrowy jak byk nie jestem, ale daję radę. To widać na scenie, więc nie jest chyba ze mną tak źle. Największym prezentem, jaki dostałem od losu, jest rodzina. Dzięki nim cały czas chce mi się działać i iść do przodu – mówił znany aktor.

Niestety w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia media obiegła informacja o śmierci Emiliana Kamińskiego. Komunikat w tej sprawie zamieścił między innymi Teatr Kamienica, którego dyrektorem był zmarły artysta.

POLECAMY TAKŻE: Co z Jarosławem Kaczyńskim? Podano nowe informacje na temat prezesa PiS

Dziś o godzinie 7.30, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Emilian Kamiński, twórca i dyrektor Teatru Kamienica, aktor i reżyser. Odszedł przy rodzinie, w swoim domu w Józefowie. Nie ma słów, które potrafiłyby wyrazić smutek i żal pozostawiony w naszych sercach…Pogrążeni w cierpieniuRodzina i Pracownicy teatru – czytamy w komunikacie.

Źródło: film.wp.pl

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski