Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje popularny młody polski aktor

Nie żyje Mateusz Murański – polski aktor i zawodnik gal freak-fightowych. 29-latek występował w popularnym serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, którego emisja odbywa się na antenie Telewizji Puls.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka TVP zabrała głos (FOTO)

Mateusz Murański znalazł się także w obsadzie filmu „IO”, który otrzymał nominację do nagrody Oskara. Wiadomość o śmierci mężczyzny potwierdził „Super Express”.

Mateusz Murański w ostatnich latach zyskiwał na popularności. Od 2017 roku zaczął występować w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. To tam wcielił się w postać Adriana „Adka” Barskiego, który był synem właścicieli tytułowego lombardu, wokół którego kręciła się cała fabuła popularnego serialu. Młody Murański pojawił się także w filmie „IO”, który jest nominowany do nagrody Oskara.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Dramatyczna sytuacja w programie TVP. Prawie doszło do tragedii

Z informacji zawartych na portalu „Filmweb” wynika, że 29-latek wystąpił także w takich produkcjach jak: „Inni ludzie” i „Asymetria”. Mateusz Murański był również popularny z występów na galach freak-fightowych takich organizacji jak FAME MMA, High League i również FEN.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka TVP zabrała głos (FOTO)

Ostatnią walkę Mateusz Murański stoczył 10 grudnia zeszłego roku podczas gali High League z Pawłem „Scarfacem” Bombą, którą w wyraźny sposób przegrał.

Nie żyje Mateusz Murański

Więcej informacji na temat śmierci Mateusza Murańskiego przekazał „Super Express”, który zwrócił się z pytaniem do prokuratury okręgowej w Gdańsku.

POLECAMY TAKŻE: Rodowicz zaatakowała TVP. Teraz może mieć poważny problem

– O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – poinformowała rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk.

Mateusz Murański R.I.P Byłeś zbyt młody, żeby opuścić ten świat.. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich… — napisał na Twitterze Paweł Jóźwiak, szef federacji FEN.

Mateusz Murański

Źródło: Super Express

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)