Ochojska znowu przesadziła? Mazurek skomentował to bardzo mocno (WIDEO)

Janina Ochojska wypowiedziała się na temat zapory, która ma powstać na granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Europoseł zwróciła się za pośrednictwem swojego konta na Twitterze do szefa MON – Mariusza Błaszczaka pisząc:

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Czy Pan i rząd @pisorgpl zostaliście pozbawieni rozumu? Wydaliście 1,6 mld zł na „zaporę” na granicy PL-BY po to żeby mieć furtki do dalszego łamania prawa, na pushbacki a teraz chcecie zbudować następną? Przestrzegajcie prawa i procedur. To tańsze i skuteczniejsze. @GrupaGranica – napisała polityk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

POLECAMY TAKŻE: Wspaniała wiadomość. Znana dziennikarka TVP pokonała ciężką chorobę

Słowa Janiny Ochojskiej stały się przedmiotem rozmowy między Robertem Mazurkiem i Krzysztofem Stanowskim w programie „Mazurek i Stanowski” na Kanale Sportowym.

Robert Mazurek o Janinie Ochojskiej

Janina Ochojska dopytuje ministra Mariusza Błaszczaka „czy Pan i rząd PiS zostaliście pozbawieni rozumu” – krzyczy. No i wydaliście miliard sześćset milionów na zaporę tamtą żeby łamać prawo i robić push backi, czyli wypychać tam ludzi za granicę a teraz chcecie budować kolejną. A teraz uważaj – przestrzegajcie prawa i procedur – mówił Robert Mazurek w trakcie programu podczas poruszenia wątku zapory na granicy z Obwodem Kaliningradzkim i reakcji Janiny Ochojskiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Co jest nie tak z Janiną Ochojską? Słuchaj ja na przykład mam spoko sąsiada, bardzo spoko, a i tak mam płot, który nas rozdziela. A jakbym miał sąsiada, który nie byłby spoko, to też miałbym płot tym bardziej – mówił Stanowski.

Zdaniem Janiny Ochojskiej postępowałbyś… łamałbyś prawo – odparł Mazurek.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Ale powiedz mi, w którym momencie z nią zrobiło się coś nie tak? Bo ona kiedyś uchodziła za wielką bohaterkę – pytał Stanowski.

Bo była. Ja chce to teraz powiedzieć zupełnie poważnie. W czasach komuny Janina Ochojska zachowywała się bardzo dzielnie, odważnie była super kobietą. Później mimo swojej niepełnosprawności zaangażowała się w działalność charytatywną i zaangażowała się wtedy, kiedy to naprawdę nie było modne i nie była celebrytą. I naprawdę robiła super rzeczy – mówił Mazurek.

Polecamy także: Kłopoty byłej prezes SN? Nieoficjalnie: Będą zarzuty dla Gersdorf

Gdyby ona na tym poprzestała, to wszyscy byśmy mówili „wow” Janina Ochojska, ale ona postanowiła zostać eurodeputowaną, zaangażowała się w politykę i jakby Ci tu powiedzieć – kompletnie się odkleiła od świata. Ona naprawdę uważa, że zgodne z prawem jest przełażenie przez granicę jak przez miedze, ale w sumie przełażenie przez miedze jest niezgodne z prawem, więc ja nie wiem – mówił redaktor Robert Mazurek.

Źródło: YouTube, Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski