Poseł PiS bezlitosny dla Kropiwnickiego z PO. Mocna riposta Horały ws. „Nowego Ładu”

Nowy ład: Rząd Zjednoczonej Prawicy przedstawił założenia „Nowego Polskiego Ładu”. Mowa w nim o nowym II progu podatkowym, dopłatach do mieszkań, domów do 70 m kw. bez pozwoleń, jednej formie zatrudnienia, która ma zlikwidować tzw. umowy śmieciowe. Jest to część koncepcji Polskiego Ładu, określanego wcześniej Nowym Ładem, który w sobotę zaprezentowali politycy Prawa i Sprawiedliwości. 

Polecamy także: To się Borysowi Budce nie spodoba. Mocne słowa posła PO u Mazurka w RMF (wideo)

Nowy Ład

7 proc. PKB na zdrowie. Spore zmiany w systemie podatkowym. Inwestycje, Mieszkanie bez wkładu własnego i dom 70 m2 bez formalności. To jedne z najbardziej popularnych założeń przedstawionych przez rząd Zjednoczonej Prawicy w sobotę. W trakcie konwencji głos prócz premiera Mateusza Morawieckiego zabrali także prezes PiS Jarosław Kaczyński, marszałek Sejmu Elżbieta Witek, wicepremier Jarosław Gowin oraz minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Dziś, po z górą 300 latach, kiedy to inni decydowali o naszym losie, my możemy sami zdecydować o naszym przeznaczeniu, sami zdecydować o drodze, którą wybierzemy i Polski Ład jest właśnie taką propozycją – nowych rozwiązań, bardziej sprawiedliwych, a jednocześnie takich, które przyniosą ogromny impuls w rozwoju, który będzie tworzył nowe, wysokopłatne miejsca pracymówił premier Mateusz Morawiecki podczas sobotniej prezentacji Polskiego Ładu.

Polecamy także: Awantura na konferencji Grodzkiego. Mocne pytanie dziennikarza TVP (wideo)

Do „Nowego Ładu” w mediach społecznościowych odniósł się poseł Platformy Obywatelskiej – Robert Kropiwnicki.

Polacy mają aspiracje bycia europejskim krajem, bez korupcji, bez złodziejstwa i mafijnych układów władzy. #Nieładpisnapisał polityk.

Polecamy również: Czystki w Platformie Obywatelskiej? Dwóch znanych posłów wyrzuconych

Na jego wpis zaregował Marcin Horała.

Prawda. Dlatego właśnie Polacy pogonili PO. – napisał.

Źródło: Twitter, DoRzeczy, 300polityka

Polecamy także przeczytać: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli