Niesamowite słowa Stocha w rozmowie z TVP. Powiedział to wprost ws. swojej wiary (WIDEO)

Kamil Stoch w bieżącym sezonie stara się przede wszystkim ustabilizować swoją formę, która na początku bieżącego cyklu mogła poważnie niepokoić polskich kibiców skoków narciarskich.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Nie żyje znany polski aktor

Teraz jednak na temat skoczka z Zębu jest głośno za sprawą nieco innej sprawy. Chodzi o postanowienie noworoczne polskiego skoczka, które postanowił zdradzić w rozmowie z TVP Sport.

Zeszły sezon skoków narciarskich zdecydowanie mógł zawieść polskich kibiców, lecz dziś możemy powiedzieć, że była to tylko pomyłka przy pracy. W aktualnym cyklu polscy skoczkowie ponownie należą do światowej czołówki.

POLECAMY TAKŻE: Fatalne wieści o Lewandowskim. Nie wygląda to dobrze

Potwierdzeniem tego faktu, jest choćby bieżąca dyspozycja Dawida Kubackiego, który walczy o zdobycie Kryształowej Kuli za Puchar Świata. Na tym etapie Polak jest liderem klasyfikacji generalnej PŚ i nie zapowiada się na to, aby pozwolił rywalom odebrać zajmowane miejsce.

Z zadowoleniem można patrzeć na Piotra Żyłe, który również w dalszym ciągu jest w czołówce Pucharu Świata. To samo tyczy się Kamila Stocha, który mimo słabego początku sezonu, teraz z konkursu na konkurs wysyła sygnał, że w aktualnym sezonie Pucharu Świata nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie Sylwestra TVP byli w szoku. Nagle pojawił się Wojciech Szczęsny i się zaczęło (WIDEO)

Mimo wszystko na temat skoczka z Zębu w ostatnich godzinach jest głośno z innego powodu. Chodzi o jego postanowienie noworoczne, które postanowił zdradzić w trakcie jednego z wywiadów.

Kamil Stoch i postanowienie noworoczne

Kamil Stoch w rozmowie z TVP Sport postanowił zdradzić, jakie ma postanowienie na aktualny rok 2023.

Mam postanowienie noworoczne. Codziennie odmówię różaniec za jakieś dziecko, któremu dzieje się krzywda w danej chwili – powiedział Kamil Stoch.

POLECAMY TAKŻE: Podano ostatnie słowa Benedykta XVI. Zapamiętamy je na długo

Z kolei w innym wywiadzie Polski skoczek wypowiedział się na temat noworocznych zawodów w Garmisch-Partenkirchen.

Czy można mi gratulować? Ja jestem zadowolony ze swojego występu. W pierwszej próbie miałem złe warunki? Niemożliwe, przecież ja zawsze mam dobre warunki… (hahaha). Nie, to tak naprawdę nie ma znaczenia. I tak nie mam na to wpływu. Cieszę się, że dzisiaj był dla mnie kolejny, solidny dzień – przyznał Stoch w rozmowie z Eurosportem.

Źródło: WP Sportwe Fakty

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)