Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Nie żyje znany polski aktor

Nie żyje Andrzej Szopa. Znany aktor zmarł w Domu Artystów Scen Polskich w Skolimowie. Polscy widzowie mogą go pamiętać przede wszystkim z gry w popularnych serialach Telewizji Polskiej takich jak „Plebania”, „Klan”, czy również „Czas honoru”.

POLECAMY TAKŻE: Fatalne wieści o Lewandowskim. Nie wygląda to dobrze

Z informacji, do których dotarł „Super Express” wynika, że Andrzej Szopa zmarł 31 grudnia. Z dostępnych informacji wynika, że w ostatnim czasie stan zdrowia aktora nie był dobry. Andrzej Szopa nie wstawał z łóżka. W ostatnich chwilach jego życia towarzyszyła mu rodzina i przyjaciele. Smutną wiadomość o śmierci Andrzeja Szopy przekazał także Związek Artystów Scen Polskich za pośrednictwem konta na Facebooku.

Z żalem i smutkiem informujemy, że odszedł od nas wspaniały aktor teatralny i filmowy – Andrzej Szopa. Żegnaj Przyjacielu… – czytamy w publikacji na Facebooku.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie Sylwestra TVP byli w szoku. Nagle pojawił się Wojciech Szczęsny i się zaczęło (WIDEO)

Andrzej Szopa w trakcie swojej kariery aktorskiej występował w licznych popularnych serialach, takich jak „Klan”, „Samo życie”, „Czas honoru” czy „Plebania”. Dodatkowo udzielał się w dubbingu. Jego głos mogliśmy usłyszeć między innymi w „Hobbicie”, filmach z serii o Harrym Potterze i również w „O czym szumią wierzby”.

Nie żyje Andrzej Szopa

Z informacji magazynu „Super Express” wynika, że Andrzej Szopa zmarł 31 grudnia 2022 roku w Domu Artystów Scen Polskich w Skolimowie. Aktorowi w ostatnich chwilach życia towarzyszyła rodzina i przyjaciele.

POLECAMY TAKŻE: Podano ostatnie słowa Benedykta XVI. Zapamiętamy je na długo

Andrzej zmarł wczoraj około godz 20:40. Była przy nim ukochana żona Iza, która trzymała go za rękę. Obecni byli również jego bliskich przyjaciele. Andrzej od dłuższego czasu nie wstawał z łóżka. Jego stan zdrowia w ostatnich dniach się pogorszył. Umierał zaopiekowany, wśród najbliższych mu osób. Dostał ostatnie namaszczenie – poinformował „SE”.

Źródło: Super Express

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)