Mazurek wypunktował posła PO. Przytoczył mu jego oświadczenie majątkowe (wideo)

Robert Kropiwnicki był Gościem Roberta Mazurka w RMF FM. Dziennikarz oraz poseł rozmawiali na temat bieżących wydarzeń politycznych w Polsce. W trakcie rozmowy poruszono między innymi temat Jarosława Gowina, który od pewnego czasu nie ma najlepszej pozycji w strukturach Zjednoczonej Prawicy. Teraz w obliczu wyraźnego nieporozumienia Robert Kropiwnicki wypowiedział się na temat przeprowadzenia przedterminowych wyborów parlamentarnych. W programie poruszono również wątek oświadczenia majątkowego gościa Roberta Mazurka.

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Robert Kropiwnicki w RMF FM

Poseł Robert Kropiwnicki był gościem programu Roberta Mazurka w RMF FM. Jednym z tematów poruszonych w trakcie rozmowy był wątek dotyczący oświadczenia majątkowego aktualnego posła z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Robert Mazurek na jego podstawie zapytał polityka o jego stan majątkowy. Dziennikarz zainteresował się szczególnie posiadaniem przez Kropiwnickiego aż dziewięciu mieszkań. Mazurek zapytał wprost polityka największego opozycyjnego ugrupowania o cel dysponowania taką ilością mieszkań.

Na co panu 9 mieszkań? Wszyscy śmialiście się z Obajtka, a pan od 10 lat jest posłem. Z tego nie da się zarobić jakichś strasznych milionów, a pan ma 9 mieszkań. Jeśli wierzyć pańskiemu oświadczeniu majątkowemu – a to zawsze taki sprawdzian, czy sprzeda pan swoje mieszkanie za cenę z oświadczenia majątkowegomówił Robert Mazurek.

Polecamy także: Wstrząsające zdjęcia Ewy Kopacz z rosyjskiego prosektorium: „Tak ją zapamięta historia” (wideo)

Proszę pamiętać, że jestem posłem zawodowym dopiero od 2015 roku. Wcześniej byłem posłem niezawodowym i pracowałem w spółce, w której zarabiałem dużo lepiej, niż poseł. Zrezygnowałem, bo obowiązki parlamentarne nie pozwoliły mi tego godzić – powiedział Kropiwnicki.

Następnie Robert Mazurek zapytał posła o rodzaj spółki, w której polityk pracował. W odpowiedzi Robert Kropiwnicki oświadczył, że była to spółka samorządowa.

Źródło: wPolityce/ RMF FM

Polecamy także przeczytać inne artykuły: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki