Dziennikarz Polsatu nie wiedział, że jest na żywo. Pozwolił sobie na zbyt wiele (wideo)

Michał Cholewiński i jego wpadka na żywo w telewizji Polsat stała się hitem internetowym pod koniec bieżącego tygodnia. Dawny dziennikarz Telewizji Polskiej, a aktualnie Polsatu nie był raczej świadomy tego, że to co mówi jest już widoczne i słyszalne dla widzów oglądających program. Bardzo wymowanie w tej sytuacji zaregowała Joanna Racewicz, która współprowadziła program. Nagranie z tego momentu prędko obiegło internet. Co dokładnie powiedział popularny dziennikarz?

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Michał Cholewiński to dziennikarz, który w ostatnich latach był bardzo dobrze znany przede wszystkim dla widzów Telewizji Polskiej. Kariera dziennikarza rozpoczęła się na dobre od pracy w TVP3 Łódź. Następnie dziennikarz pracował w TVN24. W 2014 roku rozpoczął pracę na antenie TVP Info, gdzie prowadził przede wszystkim serwisy i pasma informacyjne. Od września 2016 do lutego 2019 prowadził Teleexpress w TVP1 oraz Teleexpress Extra w TVP Info. W 2017 współprowadził w parze z Anną Matusiak poranny program TVP1 Dzień dobry, Polsko!

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

Z anteny TVP zniknął w październiku 2020 roku. W maju 2021 portal internetowy Press.pl poinformował o odejściu dziennikarza z TVP. Z kolei 9 czerwca zadebiutował na antenie Polsat News, prowadząc poranne pasmo Nowy Dzień z Polsat News.

Michał Cholewiński i jego wpadka na żywo w telewizji Polsat

Michał Cholewiński stał się autorem wpadki, która miała miejsce na żywo w telewizji Polsat. Dawny dziennikarz Telewizji Polskiej nie był raczej świadomy tego, że to co mówi jest już widoczne i przede wszystkim słyszalne dla widzów oglądających program. Bardzo wymowanie w tej sytuacji zaregowała Joanna Racewicz, która współprowadziła program. Nagranie z tego momentu prędko obiegło internet.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. K****, to w kategoriach planety  – powiedział Michał Cholewiński.

Współprowadząca Joanna Racewicz z trudem powstrzymała uśmiech i poinformowała, że program jest na żywo.

,,Jesteśmy już na antenie” – powiedziała Racewicz.

Źródło: Plotek, DoRzeczy

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza