Szokujące doniesienia o Małgorzacie Gersdorf i jej mężu. Policja bada sprawę

Wypadek na S8. 26-letni motocyklista zginął po uderzeniu w bariery dźwiękochłonne. Z informacji portalu informacyjnego Onet wynika, że  „na miejscu wypadku znajdowało się auto, którym jechała była I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf oraz jej mąż Bohdan Zdziennicki, były prezes Trybunału Konstytucyjnego”.

Potwierdzam, że braliśmy udział w takim zdarzeniupowiedział Onetowi Zdziennicki.

Polecamy również: Tomasz Lis mocno o wyborach na Węgrzech. Dostał szybką ripostę

W tej sprawie media przytaczają także stanowisko byłej I prezes Sądu Najwyższego, z którego z kolei wynika, że ich samochód nie uczestniczył w żadnym wypadku.

Ani my, ani nasze auto nie uczestniczyło w żadnym wypadkutwierdzi Gersdorf.

O tym, że po drodze mijaliśmy miejsce, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku, dowiedzieliśmy się z internetu, po 17:00, kiedy mąż został wezwany do złożenia wyjaśnień przez policjędodała była I prezes Sądu Najwyższego.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

Do wypadku doszło w czwartek 14 kwietnia bieżącego roku około godziny 8.40 na drodze krajowej numer 8 między Zambrowem a Białymstokiem.

Zdarzenie miało miejsce w okolicy węzła drogowego, na wysokości miejscowości Wiśniewo, na jezdni w kierunku Białegostoku. Ze wstępnych informacji wynikało, że 26-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne, w wyniku czego zginąłrelacjonuje w rozmowie z Onetem podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Wypadek na S8

Z nieoficjalnych informacji serwisu Onet wynika, że w zdarzeniu miał uczestniczyć jeszcze samochód osobowy. Pojazd miał zostać zarejestrowany za sprawą kamery, która była zamontowana w samochodzie ciężarowym, który zjeżdżał z węzła. Policja ma aktualnie prowadzić analizę nagrania. Onet poinformował także, że samochód, który brał udział w tym zdarzeniu, jest już zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Z dalszych informacji Onetu wynika, że chodzi o samochód, którym poruszali się Małgorzata Gersdorf oraz jej mąż Bohdan Zdziennicki.

Potwierdzam, że braliśmy udział w takim zdarzeniupowiedział Onetowi Zdziennicki.

Zdziennicki był przez portal pytany bezpośrednio o to, czy jego pojazd zderzył się z motocyklistą. Na to pytanie mąż byłej I prezes Sądu Najwyższego miał odpowiedzieć, że:

Sprawą zajmuje się policja. Na tym etapie nic więcej na temat okoliczności wypadku nie mogę powiedziećstwierdził.

Polecamy również: To cios dla prezydenta Niemiec. Kijów podjął stanowczą decyzję

Z kolei portal TVN24 przytoczył anonimową wypowiedź oficera policji na ten temat, z której wynika, że:

W śledztwie weryfikujemy, czy zachowanie kierowcy subaru miało wpływ na poślizg, w który wpadł motocyklista. A także dlaczego sędziowie nie zatrzymali się, by udzielić pomocy. Nie poinformowali również policji o samym wypadkumówi TVN24 oficer z Komendy Głównej Policji, prosząc o zachowanie anonimowości.

Źródło: Onet, wp, TVN24

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)